ایرنا/ شبکه خبری 'اسکای نیوز' در بازتاب توییت های وزیر خارجه ایران در مورد کمپین جعلی منافقین ضد جمهوری اسلامی در توییتر، نوشت: محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران توییتر را به استاندارد دوگانه در برخورد با کاربرانش متهم کرد.

این رسانه انگلیسی گزارش داد: ظریف از جک دُرسی مدیرعامل شرکت توییتر خواست تا در مورد «ربات هایی که در تیرانا پروپاگاندای واشنگتن در مورد تغییر رژیم را نشخوار می کنند»، تحقیقاتی را آغاز کند.
این توییت پس از انتشار گزارشاتی مبنی بر این که یک کمپ تبعیدی در خارج از پایتخت آلبانی با تشکیل کمپینی آنلاین مطالب تحریک کننده توییت می کند، منتشر شد.
این کمپ محل استقرار اعضای سازمان منافقین بوده که به فعالیت های فرقه ای متهم است.
گفته می شود که ساکنان این کمپ از چندین حساب کاربری جعلی با هدف تحریک برای تغییر رژیم در ایران استفاده می کنند.
به نوشته این تارنما، حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلستان، نیز با متهم کردن توییتر به این که هرروز میلیون ها پیام منتشر شده از کمپین ادعایی آلبانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد، از این شرکت خواست تا «حساب های جعلی» را ببندد.
در ادامه این گزارش آمده است: سازمان مجاهدین (منافقین) یک سازمان مناقشه برانگیز است. این سازمان با قرار گرفتن در جبهه عراق در جریان جنگ ویرانگر این کشور با ایران، نفرت بسیاری از ایرانیان را برانگیخت.
گفته می شود این سازمان که برای مدت ها در فهرست سازمان های تروریستی قرار داشت، ده ها هزار دلار به سیاستمداران جمهوری خواه آمریکایی پرداخت کرده تا در گردهمایی هایش شرکت کنند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar