خبرگزاری دانشجو/ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تنها نسخه درمان مقطعی این درد و فرونشاندن این آتش، اعتراف به خطا و اشتباه و پوزش از مردم است و دستگاه قضائی در برابر این جرم مشهود حکم جلب صادر کرده و انتظار می‌رود که پیگیری شود.

آیت‌الله سید احمد خاتمی در جمع عزاداران تاسوعای حسینی در نیشابور گفت: در 40 سالگی انقلاب اسلامی دشمنان نمی‌توانند موفقیت‌های ملت ایران را ببینند و به امید خدا ما جشن 40 سالگی را بهتر از سال‌های قبل برگزار خواهیم کرد. ترامپ تصور می‌کند در مسیر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است که این خیالی بیش نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: در فتنه سال ۸۸ عده‌ای به سیدالشهدا و عزاداران توهین کردند که این اقدام موجب شد شورشیان نیست و نابود شوند.

امام جمعه موقع تهران با اشاره به توهین یکی از اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر نیشابور مبنی بر تحمیق مردم با عزاداری عاشورایی ادامه داد: انتظار از دستگاه قضائی و مسئولان امنیتی نیز که مردم را به آرامش و قانون‌مداری دعوت می‌کنند این است که قاطع و انقلابی عمل کنند تا زمینه آرامش فراهم شود.

وی اظهار کرد: مسئولانی که آرامش در این شهر می‌خواهند به جای اینکه مردم داغداری را که احساساتشان جریحه‌دار شده گناهکار جلوه دهند، با عامل اصلی برخورد کنند و ناشیانه‌ترین روش این است که این روش را جناحی و سلیقه‌ای جلوه بدهند.

خاتمی تصریح کرد: آیا مردم تحمیق شدند که شهید حججی‌ها را به میدان آوردند و هشت سال دفاع مقدس را اداره کردند و 40 سال در مقابل دنیای استکبار ایستادند؟

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: تنها نسخه درمان مقطعی این درد و فرونشاندن این آتش، اعتراف به خطا و اشتباه و پوزش از مردم است و دستگاه قضائی در برابر این جرم مشهود حکم جلب صادر کرده و انتظار می‌رود که پیگیری شود.

وی اظهار کرد: امیدوارم این حرف‌ها اثر کند و خطاکاران اعتراف به خطا کنند تا دیگر دور و بر سیدالشهدا (ع) و مقدسات نگردند و در نشریه خود به نقل از دیگران به ولایت و خبرگان توهین نکنند.

وی گفت: اگر به این‌گونه اهانت‌ها جواب داده نشود دیگران احساس خواهند کرد فضا برای این تحرکات باز است ولی باید حواسشان جمع باشد که با این ملت حسینی نمی‌توانند طرف شوند.

یکی از اعضای اصلاح‌طلب شورای اسلامی شهر نیشابور به نام رضا مهرداد، ۲۴ شهریورماه جاری در ذیل پست اینستاگرام فردی که یک فایل ویدیوئی مداحی را به اشتراک گذاشته بود، با اهانت به عزاداران حسینی مدعی شد که مذهبی‌ها با عزاداری‌ها در پی تحمیق مردم هستند.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی