رپرتاژ آگهی/کاهش قیمت دلار در روزهای اخیر، منجر به کاهش قابل توجه قیمت‌ موبایل در بازار شده است. بسیاری از فروشندگانی که زمان صعودی بودن نرخ ارز، از فروش محصولات خود امتناع می‌کردند، با کاهش قیمت دلار به عرضه سریع در بازار پرداختند و به کاهش بیشتر قیمت در بازار دامن زدند. آخرین قیمت بیش از 2 میلیون محصول از موبایل گرفته تا رب گوجه‌ و پوشک بچه در بازار را می‌توانید با اپلیکیشن ترب دنبال کنید و قیمت‌های بیش از 450 فروشگاه معتبر را با هم مقایسه کنید و ارزان‌ترین فروشنده محصول مورد نظر خود را در شهرهای مختلف ایران پیدا کنید.
لینک دانلود اندروید
لینک دانلود ios
برای مثال از این لینک می‌توانید لیست قیمت گوشی‌ها سامسونگ در بین فروشگاه‌های معتبر را ببینید (عکس 1)

با بررسی نمودارهای زمانی، می‌توانید قیمت روزها و هفته‌های گذشته گوشی در بازار را با هم مقایسه کنید و کاهش قیمت گوشی در روزهای اخیر را از این نمودارها ببینید. ( عکس 2)

برای خرید محصول مورد نظر از ترب کافی است روی فروشگاه کلیک کنید و با انتقال به صفحه فروشنده، خرید خود را نهایی کنید. تمامی فروشگاه‌های حاضر در ترب، دارای نماد الکترونیکی بوده و اعتبارسنجی شده‌اند.
در روزهای اخیر بیشترین جست‌وجوی قیمت در ترب برای خودرو پراید بوده است. از این لینک آخرین قیمت پراید در بین نمایشگاه‌های معتبر خودرو را می‌‌بینید: (عکس 3)

اگر تصمیم برای خرید محصولی دارید، حتما قیمت‌ بازار و فروشگاه‌های معتبر را در ترب با هم مقایسه کنید و تا از قیمت بازار و فروشندگان معتبر اطمینان حاصل کنید.
لینک دانلود اندروید
لینک دانلود ios


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید