رپرتاژ آگهی/بیدزیلا یک حراجی آنلاین است. شاید اسمش به گوش‏تان خورده باشد اما دقیقا ندانید در آنجا چه خبر است و کالاها با چه قیمت و کیفیتی خریدوفروش می‏شود.
با شنیدن کلمه "حراج" اولین تصویری که به ذهن مردم می‏رسد، فردی است که گوشه ‏ای از خیابان بساط کرده و بلند فریاد می‏زند: "بدو بدو حراجش کردم" یا اینکه مغازه ای برای جلب مشتری اینطور نوشته : "حراج به مدت محدود"
اما آنچه در حراجی ‏های معتبر اتفاق می‏افتد چیزی شبیه به یک مسابقه جذاب است. یعنی برنده و بازنده دارد. افراد برای خرید کالایی رقابت می‏کنند که گاهی ممکن است عتیقه و دست دو باشد، گاهی هم کاملا نو و اورجینال. صحنه‏ هایی از این مدل خرید و فروش را حتما در فیلم‏ های خارجی زیاد دیده‏ اید. یک نفر بلند می‏شود و قیمتی بالاتر از قیمت اولیه پیشنهاد می‏کند، نفر بعدی بالاتر. این جریان تا جایی ادامه دارد که کالای به حراج گذاشته شده با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسد. لبخند پیروزمندانه خریدار وسوسه برانگیز است مگرنه؟
اگر خرید کردن را نوعی سرگرمی بدانید، قطعا دوست دارید چنین محیطی را تجربه کنید. این همان فرصتی است که سایت و اپلیکیشن بیدزیلا برای شما فراهم کرده. اگر وارد سایت شوید و یا اپلیکیشن بیدزیلا  را نصب کنید، می‏توانید بر سر خرید کالاهای دارای گارانتی و کاملا نو وارد گود رقابت شوید. اگر برنده شدید که چه عالی و حتما سود بسیاری خواهد کرد. نوش ‏جان‏تان! اگر هم نه، می‏توانید با تخفیف خریدتان را انجام داده و شانس خود را در حراج‏ های بعدی امتحان کنید./


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید