ایلنا/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی درگذشت حاج محمدتقی حاجی زاده پدر سردار حاجی زاده را تسلیت گفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی، درگذشت حاج محمدتقی حاجی زاده پدر سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه را تسلیت گفت.

متن پیام نماینده ولی فقیه در سپاه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

فرمانده محترم نیروی هوافضای سپاه

خبر درگذشت والد مکرمتان مرحوم »حاج محمد تقی حاجی زاده» در موسم اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و اصحاب وفادارش موجب تاثر و تالم گردید.

بی تردید تربیت و پرورش فرزندی مومن و ولایت مدار و فرمانده ای دلاور و انقلابی که نقش آفرینی های سترگ و برجسته ای در عرصه های پایداری از انقلاب اسلامی و صیانت از اسلام ناب محمدی(ص) و امنیت ملت ایران برابر جبهه کفر و تکفیر داشته و دارد، جز در سایه سار تعالیم قرآن کریم و معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در بیت آن پدر گرانقدر ممکن نمی باشد.

اینجانب فقدان آن فقید سعید را به جنابعالی و بازماندگان تسلیت عرض نموده و علو درجات و رحمت واسعه الهی را برای آن عزیز سفر کرده و صبر و شکیبایی را برای سایر سوگواران مسئلت می نمایم.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی

نماینده ولی فقیه در سپاه »


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی