فارس/ وزیر سابق اطلاعات با اشاره به توطئه‌های همیشگی استکبار علیه انقلاب اسلامی بیان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی 6 برنامه برای مقابله با انقلاب اسلامی را حدود پنج سال پیش طراحی کردند که برای اجرای آن تلاش می‌کنند و در کمال تأسف عوامل داخلی آن‌ها و نفوذی‌ها همراه آنان هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدر مصلحی با بیان اینکه همه طراحی دشمن این است تا با استفاده از تجربیات گذشته‌اش مسیری که شهدا در جلوی ما گذاشته‌اند را ببندد که آن مسیر، مسیر انقلاب اسلامی است گفت: منشأ افول آمریکا که رهبری در سخنرانی‌های خود اشاره کردند از روی فضاسازی نیست بلکه دلیل علمی دارد و آن وجود انقلاب اسلامی است.

وزیر سابق اطلاعات با اذعان به اینکه آمریکا هرلحظه از انقلاب اسلامی آسیب می‌بیند افزود: آمریکا در سال 88 با راه‌اندازی و پشتیبانی از فتنه 88 قصد براندازی انقلاب را داشت که کارآمدی انقلاب مانع شد و در فتنه‌های جدید به دنبال این است که ردی از خود بر جای نگذارد تا بتواند موفق شود.

مصلحی با اشاره به توطئه‌های همیشگی استکبار علیه انقلاب اسلامی بیان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی 6 برنامه برای مقابله با انقلاب اسلامی را حدود پنج سال پیش طراحی کردند که برای اجرای آن تلاش می‌کنند و در کمال تأسف عوامل داخلی آن‌ها و نفوذی‌ها همراه آنان هستند.

وی با بیان اینکه دشمن با کمک عوامل نفوذی به دنبال تحقق 6 برنامه طراحی‌شده خود است خاطرنشان کرد: خروج از برجام یکی از برنامه‌های طراحی‌شده دشمن بود که در صورت حضور اوباما به‌جای ترامپ این برنامه‌ها دنبال ‌گیری می‌شد.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه ایجاد نارضایتی عمومی دومین طرح استکبار علیه انقلاب است تصریح کرد: آمریکا همیشه اعلام کرده که با تحریم‌ها ایران را به‌زانو درمی‌آورد ولی به‌عنوان فردی که درگذشته مسئولیت اطلاعات در کشور را داشتم و در زمینه‌های اقتصادی نیز اطلاعاتی دارم عرض می‌کنم که اثر تحریم‌ها بر کشور حدود 15 تا 20 درصد است و بقیه هیچ ربطی به تحریم‌ها ندارد.

مصلحی با بیان اینکه انتقاد سازنده موجب پیشرفت و توسعه می‌شود خاطرنشان کرد: بالا بردن قیمت ارز سومین برنامه بود که در چند وقت اخیر با نقش عوامل داخلی تأثیر آنان را مشاهده کردیم.

وی با بیان اینکه افزایش تورم در کشور چهارمین طرح و برنامه دشمن است گفت: متوقف کردن تمام برنامه‌های هسته‌ای پنجمین و ششمین برنامه دشمن به چالش کشیدن کل نظام است که در حال اجرای آن هستند.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به توجه به نقش فضاسازی دشمن علیه انقلاب بیان کرد: همه دستگاه‌ها در کشور مسئول و متولی مشخصی دارند ولی دشمن با برنامه‌های خود ذهن مردم را به سمتی می‌برد که ریشه همه مشکلات کشور را از دید رهبری و ولی‌فقیه ببیند و کسی با مسئولین دستگاه‌ها مطالبه گری نکنند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید