میزان/ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این کمیسیون روز یکشنبه هفته آینده (۲۷ آبان) ایرادات شورای نگهبان به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) را بررسی می‌کند.

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با میزان با اشاره به ایرادات شورای نگهبان نسبت به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT)، گفت:کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده ایرادات شورای نگهبان نسبت به لایحه CFT را بررسی می‌کند.
وی افزود: قرار است ایرادات شورای نگهبان نسبت به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) با حضور نمایندگانی از شورای نگهبان بررسی شود تا نظرات مجلس و اعضای شورای نگهبان ملاک نظر قرار گیرد.
شورای نگهبان ۲۲ ایراد را به مصوبه مجلس پیرامون لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) وارد دانسته است.
عباسعلی کدخدایی در تاریخ ۱۹ آبان ماه طی نشست خبری خود با اشاره به بررسی لایحه «الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم» موسوم به CFT گفت: شورای نگهبان نسبت به این لایحه ۱۱ ایراد اصلی گرفته و ۱۱ ایراد دیگر مبنا به ۱۱ ایراد اول گرفته شده و به این ۱۱ مورد استناد شده است، اگر مجلس ۱۱ مورد ایراد اول را رفع کند، آن ایرادات خود به خود رفع می‌شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید