ایلنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی امروز در شهر کابل که باعث کشته و زخمی شدن ده‌‌ها تن از مردم، علما و روحانیون شد را به شدت محکوم کرد.

بهرام قاسمی حادثه تروریستی امروز در شهر کابل را که باعث کشته و زخمی شدن ده‌‌ها تن از مردم، علما و روحانیون شد را به شدت محکوم و ضمن تسلیت به دولت و ملت افغانستان با خانواده قربانیان این جنایت شوم و نابخشودنی ابراز همدردی کرد.
وی با اشاره به اینکه این عملیات هولناک و نکبت‌‌بار تروریستی در ایام میلاد پیامبر رحمت و شفقت انجام و باعث شهادت چندین تن از علمای اهل سنت شد، اظهار داشت: دست‌‌‌‌های پنهان این عملیات تروریستی ناجوانمردانه هدفی جز دامن زدن به فتنه قومی، فرقه‌‌‌ای و مذهبی نداشته‌‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد ملت افغانستان با حفظ وحدت و پشتیبانی از دولت مرکزی و با به کارگیری تجارب گذشته خود در راه مبارزه با تروریسم، این روزها را که شاهد افزایش اقدامات تروریستی و خشونت ددمنشانه جنایت بار و با اهداف شوم است با صلابت و درایت پشت سر گذارد و در مسیر ایجاد و تثبیت صلح و امنیت پایدار در کشور خود گام‌‌های محکمی بردارد و قطعا در این راه از حمایت‌‌‌های همه‌‌جانبه دولت و ملت ایران چون همیشه برخوردار خواهند بود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید