فارس/ دبیر کل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با ارسال نامه ای «کنایه آمیز» به وزیر صنعت، ضمن ارسال کروکی سازمان زمین شناسی برای ارائه به داماد رئیس جمهور، از این اقدام رحمانی به شدت تقدیر کرد.

حواشی انتصاب کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی ادامه دارد.

دو روز قبل بود که خبر انتصاب داماد رئیس جمهور به این پست با حکم رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت رسانه‌ای شد. همانطور که انتظار می‌رفت، این حکم رحمانی واکنش منفی فراوانی در فضای کشور داشت. در همین راستا، امروز کامران وکیل، دبیر کل و عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با ارسال نامه ای «کنایه آمیز» به رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن ارسال کروکی سازمان زمین شناسی به ایشان برای ارائه به داماد رئیس جمهور، از این اقدام رحمانی به شدت تقدیر کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر رحمانی

مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت

با سلام

احتراما ضمن تشکر از عمق درایت و تدبیر آنجناب در انتصاب داماد مقام عالی ریاست محترم جمهوری به سمت حساس (ریاست سازمان زمین شناسی کشور)، به پیوست کروکی محل وقوع آن سازمان برای ارائه به مقام محترم منصوبه، به حضور ارسال می گردد.

امید است با تداوم توجهات آنجناب در ضرورت به کار گماردن افراد باسابقه، ذیصلاحخ و متخصص علی الخصوص در این قبیل سازمانهای زیربنایی بخص معادن کشور، شاهد شکوفایی و توسعه روز افزون این بخش حیاتی اقتصاد کشور باشیم.

با احترام

کامران وکیلی

دبیرکل و عضو هیات مدیره


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید