ایرنا/ سخنگوی هیات رییسه مجلس همبستگی را نیاز امروز جامعه دانست و در خصوص برخی موضع گیری ها علیه وزیر امور خارجه گفت: رسانه ها به دنبال وفاق ملی باشند و نقدهای خود را به صورت دوستانه مطرح کنند؛ طرح برخی نقد ها غرض ورزی سیاسی است.

بهروز نعمتی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص موضع گیری هایی که در برخی رسانه های مخالف دولت و برخی جناح های سیاسی علیه دستگاه دیپلماسی و وزیر امور خارجه صورت می گیرد، گفت: دکتر ظریف شخصیت شناخته شده ای است و شاهد بودیم که مقام معظم رهبری چندبار از آقای دکتر ظریف تمجید و تعریف کردند.
این نماینده مجلس با بیان اینکه رسانه های مخالف به جای تفرقه افکنی باید به دنبال وفاق ملی باشند، افزود: نیاز امروز کشور همبستگی است و ما باید در رویارویی با مسائلی که این انسجام و همبستگی را تهدید می کند، در کنار هم باشیم.
وی با تاکید بر اینکه شرایط کنونی کشور ایجاب می کند، از تنش های سیاسی بپرهیزیم، افزود: اکنون زمان دعواهای سیاسی و تسویه حساب های انتخاباتی نیست و همدلی، دوستی و برادری در درجه اول اهمیت قرار دارد؛ اگر هم نقدی وجود دارد، این نقد نه به شکل دعوا و هجمه های سیاسی بلکه باید در فضایی دوستانه و به مخاطب آن گفته شود، اگر قرار باشد این موضوع را به روزنامه ها بکشانیم، این نقد نیست بلکه غرض ورزی است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید