رپرتاژ آگهی/با نسخه ی جدید مسیریاب نشان خلافیمون رو صفر کنیم.
عید که میریم سفر، یکی از نگرانی هامون جریمه شدن و نا آشنا بودن با مسیرهایی است که تا حالا تجربه ی رفتن به اون ها رو نداشتیم. امسال مسیریاب نشان برای این که جریمه نشیم کارهای باحالی کرده. این اپلیکیشن از قدیم پلیس ها و دوربین های شهری و جاده های و نقاط گردشگری رو نشان میداد. در نسخه ی ویژه نوروز یک قابلیت جدید اضافه کرده به نام کروز کنترل که بهتون کمک میکنه سرعت مجاز رو راحتتر کنترل کنید. فقط کافیه سقف سرعت مورد نظر رو بهش بگید. حالا اگر از اون سرعت سریعتر برید شروع میکنه به هشدار دادن.

یکی دیگه از کارهای جالب ورژن جدید نشان، اعلام احتمال حضور پلیس در جاده ها است. اینا جاهایی هستن که پلیس اغلب اونجا حضور داره. پلیس های نشان را خود کاربرها می زنن. حالا با این قابلیت حتی اگر هنوز راننده ها پلیسی رو گزارش نکرده باشه، بازم نشان کمک میکنه که حواسمون به رعایت قوانین باشه.

نشان یک قابلیت جدید دیگه هم اضافه کرده که اسمش رو گذاشتن رانندگی آزاد. در جاده اغلب مسیرمون مشخص هست و نیاز به مسیریابی نداریم. اما بازم میخوایم از اتفاقات جاده و پلیس و دوربین با خبر باشیم و پمپ بنزین و مسجدها رو ببینیم. برای این کار فقط کافیه اپ رو باز کنید و گوشی رو بذارید جلوتون. به محض حرکت نقشه به حالت رهیابی قرار میگیره و کل مسیری که در پیش دارین با تمام جزئیات و اتفاقات جلو روتون هست.

سال ۹۸ با مسیریاب نشان هم ترافیک دور میزنیم و زودتر میرسیم و هم از هزینه های جریمه کم می شه و پولمون رو جاهایی بهتری خرج میکنیم.

/