رپرتاژ آگهی/دیگر لازم نیست برای اجاره ویلا و اقامتگاه خود در هر نقطه از ایران زیبا به واسطه و آژانس‌های محلی مراجعه و ویلای خود را به مسافران نوروزی اجاره دهید.
شما می‌توانید بدون واسطه، اقامتگاه بومگردی و ویلای خود را به مسافران نوروزی معرفی و به آنها اجاره دهید. کافیست به سامانه رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه جاباما مراجعه و اقامتگاه و ویلای خود را به ساده‌ترین روش ممکن به مسافران معرفی و اجاره دهید و از این طریق درآمدزایی بیشتر و راحت‌تری داشته باشید. کاری که بسیاری از افرادی که دارای ویلا و اقامتگاه بومگردی هستند انجام می‌دهند.
اما جاباما چه ویژگی دارد که آن را نزد صاحبان اقامتگاه بومگردی و ویلا در جای جای ایران محبوب و قابل اعتماد کرده است؟ در ادامه ویژگی‌های جاباما را مطالعه می‌کنید:
1 جاباما وبسایتی معتبر است که دارای تمام مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه است و از طرفی وبسایتی مطرح و شناخته شده است.
2 قیمت اجاره ویلا و اقامتگاه در این سامانه شفاف اعلام شده است و به همین دلیل شما می‌توانید نرخ اجاره و ... را کنترل کنید.
3 هر توضیحی که لازم است در مورد ویلا و اقامتگاه در وبسایت جاباما ارائه شده است تا مسافران با دیدی باز برای اجاره اقامتگاه بومگردی اقدام کنند.
4 در جاباما عکس‌های واقعی از ویلا و اقامتگاه‌ها ارائه شده است و این موضوع به افزایش رضایت مشتریان منجر شده است.
5 جاباما دسترسی‌های لازم را برای راه‌اندازی حساب کاربری در وبسایت به شما می‌دهد.
6 جاباما خدمات پشتیبانی بسیار خوبی به مسافران ارائه می‌دهد که امکان استرداد وجه در صورت لغو سفر، پشتیبانی کامل از مسافران با یک تیم 247 نفره در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برخی از آنها هستند.
7 تمام پروسه معرفی، انتخاب، پرداخت، استرداد و... در جاباما آنلاین است.
پس اگر قصد دارید ویلا و اقامتگاه خود را به مسافران اجاره دهید، به این سامانه مراجعه کنید و با خیال از این محل درآمدزایی کنید. همچنین اگر قصد دارید در زمان اجاره ویلا و اقامتگاه خود به مسافران به شهر دیگری سفر کنید، می‌توانید برای رزرو هتل در سراسر ایران به سامانه رزرو اینترنتی هتل، ویلا و اقامتگاه مراجعه و تعطیلات نوروزی را به خوشی سپری کنید./

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید