تسنیم/ فرمانده کل ارتش به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ پیامی صادر کرد

سرلشکر موسوی در پیامی سال جدید را به مردم ایران و ارتشیان تبریک گفت و عنوان کرد: به ملت شریف کشورمان اطمینان خاطر می‌دهم امنیت جای جای سرزمین پهناور ایران اسلامی در سال جدید نیز همچون سال‌های گذشته پایدار و برقرار بماند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
یامقلب القلوب والابصار / یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول والاحوال / حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی به خصوص خانواده معظم شهدا تهنیت عرض می‌کنم.

در این موسم بهاران و در جای خالی شهدا، کنار سفره هفت‌سین درود می‌فرستم به ساحت مقدسشان که صلابت و غرور توفیقات به دست آمده و ایستادن نظام مقدس اسلامی بر قله‌های افتخار به برکت خون پاک آن عزیزان است.

اینجانب به ملت شریف کشورمان اطمینان خاطر می‌دهم امنیت جای جای سرزمین پهناور ایران اسلامی که حاصل تلاش شبانه‌روزی فرزندان ملت و تمامی همرزمان عزیزم در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است در سال جدید نیز همچون سال‌های گذشته پایدار و برقرار بماند.

امیدوارم سال جدید برای دلیرمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون همیشه همراه با اقتدار، عزت و سربلندی در دفاع از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) باشد.»ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ديجيليت
ديجيليت آگهی