تسنیم/ نخست وزیر پاکستان گفت: امیدواریم امنیت در افغانستان برقرار شود و اگر این مهم تحقق یابد مسیر زمینی از پاکستان به مشهد فراهم خواهد شد.

عمران خان عصر امروز در بدو ورود به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: سیلاب در سیستان و بلوچستان خسارت‌های زیادی به مردم ایران وارد کرد. با شما در این زمینه همدردی می‌کنیم.

نخست وزیر پاکستان بیان کرد: امیدواریم امنیت در افغانستان برقرار شود و اگر این مهم تحقق یابد مسیر زمینی از پاکستان به مشهد فراهم خواهد شد.

عمران خان گفت: برای حوزه توریست بسیار اهمیت قایل هستیم و به دنبال این هستیم که درب‌های کشور را به روی توریست باز کنیم و از این ظرفیت استفاده شود.

علیرضا رزم حسینی؛ استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار اظهار داشت:سالانه 30 میلیون زائر به مشهد سفر می‌کنند. از پاکستان هم سالانه 100 هزار زائر به مشهد سفر می‌کنند.

وی گفت: در مشهد ظرفیت‌های دانشگاهی بسیار خوبی وجود دارد و می‌توان از این ظرفیت برای توسعه همکاری‌ها استفاده کرد.سالانه افراد بسیاری از عراق به مشهد سفر می‌کنند و می‌توان زمینه سفر آنها را به کشور پاکستان فراهم کرد و از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید