فارس/ عضو هیأت رئیسه فراکسیون پیگیری «اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا» در مجلس گفت: تاکنون حدود 18 عنوان مطرح شده که درباره هر کدام می‌توانیم طرحی علیه اقدامات آمریکا تهیه کنیم تا یقه آمریکا‌‌یی‌ها را در حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر بگیریم.

سیدحسین نقوی حسینی «اقدامات متقابل رفتارهای خصمانه آمریکا» در مجلس در حاشیه نشست علنی امروز خانه ملت، در توضیح محورهای فعالیت فراکسیون خود، اظهار داشت: آمریکا به عنوان دشمن اصلی ملت ایران از سال‌های اولیه انقلاب هر روز، ماه و سال علیه ملت و انقلاب اسلامی، توطئه، رفتارهای خصمانه، تحریم و فشار را پیش گرفته است.

وی افزود: ما نیز برای مقابله با این اقدامات آمریکا باید ساز و کارهای اجرایی و قانونی لازم را داشته باشیم و این فراکسیون نیز برای مقابله با رفتارهای خصمانه آمریکا تشکیل شده است و متقابلاً طرح‌های قانونی لازم تهیه خواهد شد.
نقوی حسینی در ادامه عنوان کرد: این فراکسیون بنا دارد رفتارهای خصمانه آمریکا را رصد و متناسب با آنها طرح‌ها و بیانیه‌های لازم را تهیه کند تا مجلس در مقابل این رفتارها ایفای نقش کند، طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه از جمله این موارد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خاتمه بیان کرد: تاکنون حدود 18 عنوان مطرح شده که درباره هر کدام می‌توانیم طرحی علیه اقدامات آمریکا تهیه کنیم تا یقه آمریکا‌‌یی‌ها را در حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر بگیریم.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید