آخرین خبر/ به کما رفتن تعدادی از هموطنان در یک عمل ساده و باب شدن یک بازی جدید و خطرناک در بین نوجوانان، بخش هایی از خبرهای ویژه و کمتر دیده شده رسانه هاست که تحریریه آخرین خبر در قالب بسته تصویری و مکتوب آن را به مخاطبان خود تقدیم می کند.

دیدن ویدئوی مربوط به این خبرها را از دست ندهید.

عاقبت یک عمل ساده؛ بیماران به کما رفتند!
25 اردیبهشت ماه چند بیمار برای یک عمل ساده در بیمارستان قلب تهران راهی اتاق عمل می شوند اما در کمال ناباوری تعدادی از آنها به کما می روند.
مسئولان این بیمارستان تعداد به کما رفته ها را 4 نفر اعلام می کنند اما خانواده ها می گویند که در این روز 6 نفر به کما رفته اند.
علت این اتفاق عجیب اما به درستی معلوم نیست. ظاهرا این افراد دچار «هایپوکسی» یا همان کمبود اکسیژن شده‌اند، این را مسئولان بیمارستان می گویند اما هنوز هم علت دقیق این حادثه مشخص نیست و کسی هم به درستی پاسخگوی این موضوع نبوده است.

پاداش های نجومی الاهلی برای برانکو
مسئولان باشگاه الاهلی عربستان آپشن های فوق العادی را در قرارداد برانکو لحاظ کرده اند.
آن طور که در پیج های هواداری این باشگاه اعلام شده برانکو علاوه بر دستمزد سالانه خود در صورت قهرمانی الاهلی در عربستان 400 هزار دلار پاداش خواهد گرفت.
مسئولان این تیم به برانکو وعده داده اند که اگر او بتواند الاهلی را قهرمان آسیا کند 700 هزار دلار دیگر به دستمزد وی اضافه خواهند کرد.

دورهمی اصلاح طلبان و اصولگرایان
طبق گفته مجید انصاری یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام تعدادی از چهره های اصولگرا و اصلاح طلب جلسات دوستانه ای با یکدیگر برگزار می کنند.
گفته شده در این جلسات محمدرضا عارف، محمد صدر، محمدرضا باهنر، عزت‌الله ضرغامی، احمد توکلی، احمد مازنی، محمدحسن ابوترابی‌فرد و حدادعادل و برخی چهره های دیگر از دو جریان حضور دارند.
بر طبق شنیده ها موضوعات مطرح شده در این دورهمی دوستانه مباحث مختلف سیاسی کشور بوده است.

آماری ترس آور از اقتصاد ایران
رشد تورم ٢٦. ٩ درصد، رشد اقتصادی ٩. ٤- درصد، رشد صادرات ٦- و رشد واردات ٧. ٢١- درصد بخشی از آماری بود که امروز در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران مطرح شد.
گفته شده بر اساس آمارهای رسمی کشور، در فاصله سال های ٩٢ تا ٩٨، میانگین رشد سرمایه گذاری در ١٤ فصل منفی بوده و رقمی معادل ٨. ٣- درصد رسیده است.
کارشناسان اقتصادی معتقدند با توجه به تورم، نقدینگی و نرخ ارز در سال جاری، رکود حاکم خواهد بود و تنها راه اصلاح این روند با توجه به وضعیت موجود اقتصاد و شرایط تحریمی، اصلاح ساختار اقتصادی کشور است.

پای اتباع کشورهای همسایه به ایران باز شد!
روزنامه جمهوری اسلامی نوشته است که آماردهندگان استان اردبیل با خوشحالی می‌گویند از اول امسال، ورود مسافران از جمهوری آذربایجان به اردبیل که بیشتر برای مداوا و خرید وارد این استان می‌شوند 37 درصد افزایش یافته است.
این آمار خوشحال کننده یک نگرانی ویةژه ای را برای مردم ایجاد کرده است آنها می گویند با توجه به ارزش پول رایج کشور آذربایجان در برابر ریال ایران، معمولا اتباع آن کشور نرخ تعیین شده بیمارستانها و سایر هزینه‌های پزشکی و کادر درمانی را به راحتی پرداخت می‌کنند، در اولویت درمانی و رسیدگی نسبت به مردم استان قرار می‌گیرند و در نتیجه مردم استان را دچار مشکلات و کمبودها می‌کنند.
آنها بخش عمده‌ای از یارانه‌های دارویی و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی به ویژه داروهای سرطانی کشور را به خود اختصاص می‌دهند و از کشور خارج می‌کنند.

بازی «مریم» با جان نوجوانان!
چندی است بازی جدیدی در بین مردم و به خصوص قشر نوجوان و کم سن و سال به نام «مریم» دست به دست می شود که یک بازی بسیار خطرناک است .
گفته شده که این بازی بر روی روان و اعصاب افراد تاثیر بسیار بدی دارد و امنیت خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.
بازی مریم ساخت فردی با هویت سعودی است در رابطه با اجنه و جن زدگی که با روح و روان مخاطبان خود بازی می کند.
پس از اتمام بازی، دقیقا در ساعت 3 نصف شب، یک شماره ناشناس با شما تماس خواهد گرفت و عبارتی را به معنی این که "ما با تو هنوز کار داریم” به صورت رباتی پخش خواهد شد!


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید