ایسنا/ یک عضو هیات رئیسه مجلس مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

محمدعلی وکیلی در جلسه علنی نوبت صبح امروز امروز (دوشنبه) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد:

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر کشور: انتظار نمایندگان این است که لزوم بی‌طرفی در برگزاری انتخابات و پرهیز از تلاش برای حذف نمایندگان مخالف دولت توسط برخی استانداران.

محمد قمی به وزیر راه و شهرسازی: لزوم تسریع در احداث قطار شهری پاکدشت. به وزیر نیرو: رعایت حال کشاورزان در خصوص نرخ آب کشاورزی

قاضی‌پور و محجوب به رئیس جمهور و وزاری اقتصاد، جهاد کشاورزی و صمت: لزون تسریع در کاهش قیمت ارزاق عمومی و لوازم خانگی و خودرو با توجه به کاهش قیمت ارز.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان به وزیر راه وشهرسازی: لزوم نظارت بر افزایش ناگهانی قیمت بلیط قطار تهران به کرمان و برعکس.

نماینده مردم چابهار به وزیر نفت: لزوم بهره‌مندی مردم سیستان و بلوچستان از اجرای طرح استفاده کارت شخصی سوخت در کشور. به رئیس جمهور: لزوم رسیدگی عاجل در خصوص بدرفتاری و بداخلاقی مدیریت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان با نیروهای بومی.

علی اکبری نماینده شیراز به وزیر راه وشهرسازی: توضیح علت سهل‌انگاری در خصوص تجهیز و راه اندازی پایانه سفرهای خارجی به فرودگاه شیراز.

احمد سالک به رئیس جمهور: لزوم اقدام جدی در خصوص حل مشکلات پزشکی و دارویی و تجهیزات پزشکی خانواده شهدا و پرداخت به موقع اعتبارات.

مجمع نمایندگان تهران به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت رفع مشکلات جاده‌ای لواسانات و روستاهای منتهی.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید