فارس/ رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد و ایشان همچنان به عنوان عضو هیئت رئیسه فعالیت خواهند کرد.

غلامرضا کاتب رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس دهم درباره جلسه امروز این کمیسیون گفت: ۳۲ نفر از نمایندگان مجلس برای سلب عضویت آقای رحیمی هیئت رئیسه مجلس درخواست داده بودند و جلسه بررسی این درخواست برگزار شد.

کاتب ادامه داد: معترضین در این جلسه نظرات خودشان را اعلام کردند؛ آقای رحیمی نیز دفاعیات خودش را انجام داد و در نهایت رای‌گیری صورت گرفت.

وی یادآور شد: پس از شمارش آرا موضوع سلب عضویت آقای رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد و ایشان همچنان به عنوان عضو هیئت رئیسه فعالیت خواهند کرد.

کاتب در خاتمه درباره درخواست نمایندگان برای سلب عضویت رحیمی از هیات رئیسه گفت: آقای رحیمی سوالی را از وزیر دفاع مطرح کرد که ارتباطی با وزیر دفاع ندارد. ایشان ادعا کرد که سپاه فیلمی در اختیار آقای کریمی قدوسی گذاشته اما سپاه قطعا این را رد کرده است، معترضین هم سوالشان این بود که اگر این فیلم سندیت نداشته هیات رئیسه نباید اجازه پخش آن را می‌داد و در صورتی که هیات رئیسه اشتباه کرده دلیلی ندارد از وزیر در این باره سوال شود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید