رپرتاژ آگهی/آگاهی از آخرین قیمت‌های بازار، یک ضرورت مهم اقتصادی قبل از انجام هر خرید محسوب می‌شود. بعد از ثبات و کاهش اخیر قیمت ارز، شاهد این هستیم که کالاهای مختلف، همچنان با قیمت‌های قبل عرضه می‌شود. یکی از دلایل اصلی این اتفاق، اطلاعات ناکافی مردم از قیمت‌هاست. این مطلب، به ویژه هنگامی که قیمت‌ها رقابتی نباشد و خریدار اطلاعی از قیمت سایر فروشگاه‌ها نداشته باشد به ضررش تمام می‌شود.
ایمالز با توجه به این نیاز مردم، راهکاری اندیشیده تا هنگام خرید، دیگر این دغدغه را نداشته باشیم که جنسی را گران‌تر از قیمت واقعی خریده‌ایم یا نه.
ایمالز یک موتور جستجوی کالا است که قیمت لحظه‌ای همه کالاهای قابل فروش در اینترنت را جمع‌آوری و با یکدیگر مقایسه می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید قیمت کالای مورد نظرتان را به ترتیب قیمت مشاهده کنید و ارزان ترین فروشگاه را برای خرید انتخاب کنید.
درحال حاضر قیمت لحظه‌ای بیش از 2000 فروشگاه اینترنتی در ایمالز وجود دارد. این ابتکار ضمن ایجاد رقابت بین عرضه‌کنندگان، باعث شده فروشنده‌های کالا برای فروش بیشتر، کالاها را با کمترین قیمت و بیشترین تخفیف ارائه کنند. در نتیجه، فروشنده اجناس را در تعداد بیشتر و سود کمتر به فروش می‌رساند که باعث می‌شود هم خریدار و هم فروشنده راضی باشند.
برای دانلود اپلیکیشن ایمالز از لینک زیر می‌توانید استفاده کنید:

روش کار با ایمالز بسیار ساده است
برای استفاده از ایمالز کافی است نام کالایی که قصد خرید آن را دارید، در کادر جستجو وارد کنید. در اینجا، ایمالز به شما نشان می‌دهد که برای کالای مورد نظر شما، چه تعداد فروشنده وجود دارد و هر فروشنده جنس را از کدام نقطه کشور برای شما ارسال می‌کند. درصورتیکه شما تصمیم قطعی برای خرید بگیرید، ایمالز شما را به سایت فروشنده ارجاء می‌دهد. در صورتی که قصد خرید اینترنتی ندارید، با مشاهده و اطلاع از رنج قیمتی کالاها در بازار، حداقل سرتان کلاه نمی‌رود و هرگز کالایی را گرانتر از قیمت واقعی آن نخواهید خرید.
به عنوان مثال، برای مشاهده قیمت گوشی آیفون 11 به صفحه قیمت گوشی اپل مراجعه کرده و روی عنوان گوشی آیفون 11 کلیک می‌کنیم. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، برای این گوشی 52فروشنده ثبت شده است. برای مشاهده لیست فروشندگان کافیست روی کلید مشاهده فروشندگان کلیک کنید.
ایمالز علاوه بر مشاهده فروشندگان، امکاناتی نظیر اشتراک‌گذاری، پیگیری قیمت و نمودار قیمت نیز در اختیارتان می‌گذارد.
اشتراک گذاری
شما می‌توانید قیمت هر کالا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آن ها را برای پیدا کردن قیمت کمتر به چالش بکشید. البته به احتمال زیاد شما برنده خواهید شد.
پیگیری قیمت
با استفاده از امکان پیگیری قیمت، شما از تغییرات قیمتی کالای مد نظرتان مطلع می‌شوید و درصورتی که کالا با تخفیف به فروش برسد و یا فروش ویژه داشته باشد به شما اطلاع رسانی خواهد شد. به خاطر داشته باشید که کلیه تخفیف‌های ارائه شده در ایمالز واقعی است، نه از آن دسته تخفیف‌هایی صوری که قصد فریب مشتریان را دارند./

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید