بازار/مهمترین دلیل سریع تموم شدن حجم اینترنت ADSL مشخص شد.
شما که از اینترنت تقریبا هر روز استفاده می کنید و به قولی طرفدار پروپاقرص استفاده از اینترنت هستید حتما زیاد به گوشتون خورده که سرویس مورد نظرتون ترافیک بین الملل و داخلی داره که محاسبه این ترافیک ها مجزاست! در خیلی از تبلیغات ها هم برای اینکه شما جذب اون سرویس بشید اول ترافیک داخلی رو برای شما معرفی می کنن . لازمه اینو بدونین که شما فقط موقعی از ترافیک داخلی میتونید استفاده کنین که سرور سایت و اپ مورد نظرتون داخل ایران باشه تا بتونید از امتیاز 2 یا 3 برابر بودن ترافیک داخلی بهره ببرین. اما نکته مهم اینه که شما در مصرف روزانه اینترنتون در بیشتر مواقع از حجم بین الملل استفاده می کنید! گوگل، اینستاگرام ، واتساپ و .... همه این اپ ها و سایت ها به دلیل اینکه سرورهای خارج از ایران رو دارن از ترافیک بین الملل شما استفاده می کنن .

شرکت پیشگامان در سرویس جشنواره پاییزه خودش برای شما 5000 گیگ ترافیک بین الملل رو در نظر گرفته که بر خلاف سایر شرکت ها ترافیک داخلی این سرویس 3 برابره! یعنی 15000 گیگ ترافیک داخلی.

این سرویس با یک تخفیف استثنایی برای 6 ماهه یعنی 5000گیگ اینترنت بین الملل برای 6 ماه که تموم کردنش کار راحتی نیست.
پیشگامان به فکر صرفه جویی در زمان و هزینه های شما بوده به همین دلیل نصب و راه اندازی اینترنتتون فقط برای شما خریدارهای این سرویس کاملا رایگان بوده و در سریعترین زمان ممکن انجام می شه.

جهت دریافت سرویس می تونید به راحتی همینجا کلیک کنید و یا اگه اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره 1577 تماس بگیرید./