باشگاه خبرنگاران/ فعال سیاسی اصولگرا گفت: متاسفانه پس از برجام تحریم‌ها برداشته نشد، فشارها افزایش پیدا کرد و ما هیچ میوه‌ای از برجام نچیدیم.

فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه از ابتدا نباید NPT را قبول می‌کردیم، گفت: با توجه به بدعهدی اروپایی‌ها نسبت به تعهدات برجام، اولین قدم، خروج از NPT است.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه امیدمان نسبت به برجام بر باد رفته است، ادامه داد: با توجه به تعهدات غربی‌ها در برجام، تحریم‌ها برداشته نشد و شاهد بودیم که افزایش پیدا کرد و ما هیچ میوه‌ای از برجام نچیدیم.

او درباره عملکرد فراکسیون امید افزود: متاسفانه هیچ قدم اساسی برای معیشت و مشکلات مردم برداشته نشده است.

غفوری‌فرد تصریح کرد: همانطور که رئیس جمهور گفتند تورم بالای ۴۳ درصد و این خیلی برای مردم سخت است و از طرفی شاهد کاهش ارزش پول ملی نیز هستیم.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه وظیفه مسئولان برداشتن قدم برای حل مشکلات مردم و آسایش آنهاست، اضافه کرد: حداقل انتظار مردم اصلاح معیشت است و مشکلات پابرجاست و باید برای رفع آنها اقدام کرد.

او با بیان اینکه اعتماد به آمریکا کاملاً اشتباه است، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به کشورها و دوستان نزدیک خود نیز خنجر می‌زنند و قابل اعتماد نیستند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید