بازار/شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش شماره 0998 و کد 1، پس از برگزاری نوبت اول و دوم از سری قرعه‌کشی‌های جشنواره پاییز و اهدای گوشی سامسونگ M10 به برندگان ماه مهر و آبان، آخرین و جذاب ترین قرعه‌کشی این جشنواره را در پایان ماه آذر برگزار خواهد کرد. کلیه متقاضیان می‌توانند با خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت یا مودم شاتل موبایل و افزایش استفاده از این سیم‌کارت، برای برنده شدن گوشی سامسونگ M10 و پلی استیشن 4 (PS4) در قرعه‌کشی‌ ماه‌ آذر شانس کسب کنند.


نحوه انتخاب شماره، خرید سیم‌کارت و اطلاع از جزییات بیشتر
برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره با پیش شماره 0998 و خرید سیم‌کارت اینجا کلیک کنید یا با مرکز تماس شبانه‌‌روزی شاتل موبایل به شماره 09981000000 تماس بگیرید و یا عبارت ak را به همین شماره پیامک کنید تا کارشناسان شاتل موبایل با شما تماس بگیرند.
پس از پیش‌ ثبت‌‌نام آنلاین یا تلفنی، فرآیند تکمیل ثبت‌نام قانونی و تحویل سیم‌کارت و سند مالکیت، به طور رایگان و از طریق مراجعه مامور پست در محل کار یا منزل شما انجام می‌شود. 

درباره شاتل موبایل
شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه ایران با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش شماره 0998 است که با ایجاد زیرساخت‌های فنی به‌روز و پوشش شبکه منحصربه‌فرد، ارائه مزایا و خدمات ویژه، خدمات محتوایی و سرگرمی منحصر به فرد و کاهش هزینه‌های مشترکین، توانسته تجربه بی‌نظیری از ارتباط پیوسته و با کیفیت را برای مشترکین ایجاد کند.

مزایا و خدمات ویژه شاتل موبایل
• پوشش‌سراسری 3G و 4G با اتصال به سه شبکه در کل کشور
• سرویس انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد برای اولین بار در ایران
• سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت برای اولین بار در ایران
• تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC) برای اولین بار در ایران
• پشتیبانی غیرحضوری شبانه‌روزی و دو زبانه
• بیش از 400 دفتر انحصاری و 1200 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش