فارس/ عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: عدم مشارکت در انتخابات حتماً منجر به بدتر شدن شرایط می‌شود.


محمدرضا نجفی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت:‌ من معتقدم قدرت ملی ما و قدرت حقیقی نظام جمهوری اسلامی منبعث از قدرت بزرگی است که ملت ایران با حمایت و پشتیبانی خود از نظام است و ادامه این حمایت‌ها سرمایه‌ اصلی نظام جمهوری اسلامی برای پیشبرد آرمان‌هایی است که در تأسیس این نظام وجود داشت.

وی افزود: من از مردم به سهم خودم به عنوان یکی از فرزندان این سرزمین خواهش می‌کنم گله‌مندی‌ها، انتظارات و اشکالات وارده به حق به عملکرد ما دارند با سعه صدر و بزرگواریشان به خاطر کشور و نظام و به خاطر سرنوشت آحاد ملت برخورد کنند و در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: مجلس ما مجلس کارآمد و مؤثری در راهبری امور نبوده و در حوزه کاری خود که قانون‌گذاری است نتوانسته به خوبی عمل کند.

نجفی خاطرنشان کرد: مردم باید در سرنوشت ‌شان و در سرنوشت نظامی که متعلق به خودشان است شرکت کنند و سهم و حضور فعالی در رفع اشکالات آن داشته باشند و این را همگی باید مدنظر داشته باشیم که عدم مشارکت در انتخابات حتماً منجر به بدتر شدن شرایط می‌شود.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: حل مشکلات نیازمند مجلس و دولت قوی است که هر کدام در جایگاه خود باشند، است. لذا مردم با مشارکت خود برای اصلاح امور و رفع اشکالات تلاش کنند.

نجفی خاطرنشان کرد: من از اینکه در مجلس نتوانستم به قدر کفایت وظایفم را انجام بدهم از مردم عذرخواهی می‌کنم. و البته عرض می‌کنم خدمت ملت صرفه نظر از اینکه من یا فرد دیگری وارد مجلس شود، این مجلس و حکومت مال مردم است و خودشان باید عنان کار را در دست داشته باشند و حمایت کنند تا کار به سرانجام مناسب‌تری برسد.

وی در پایان گفت: مسئولین نیز موظفند تا با عملکرد صحیح خود موجبات دلگرمی آحاد مختلف مردم را فراهم کنند و با عملکرد ضعیف خود باعث دلسردی مردم و بی‌انگیزگی آنها نشوند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید