آخرین خبر/ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری راس ساعت 8 صبح جمعه آغاز و تا ساعت 24 در برخی حوزه ها ادامه یافت و با پایان یافتن مهلت قانون اخذ رای، شمارش آرا مردم آغاز شد و این در حالی است که این نتایج موقت بوده و آمار رسمی از ساعاتی دیگر اعلام می‌شود.



نتایج غیررسمی انتخابات مجلس

استان هرمزگان:
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی، آشوری، آرامی
بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی


نتایج پایانی انتخابات در استان مازندران بر اساس آمار غیر رسمی



شمارش آرا در شعب اخذ رای تهران

استان سمنان
سمنان و مهدیشهر: عباس گلرو
شاهرود: علی اصغر خانی
دامغان: علی علیزاده
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون


استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی

قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی

استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است

 استان یزد:
یزد و اشکذر: صالح جوکار
اردکان: محمدرضا دشتی
تفت و میبد: سیدجلیل میرمحمدی
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا صباغیان

 استان فارس:
در شیراز جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.

 استان گیلان:

در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری

رشت: جبار کوچکی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی

آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم

بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم

شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم

صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم

فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم

رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم

لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم

رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم

استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

 استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی

در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.

در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.

در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.


 استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.

در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی

در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی

در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی

در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی

در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری تا این لحظه حائز بیشتری رأی هستند.

شهربابک: غلامعباس رضاحسینی

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی


 استان قم:

گزارش ها حاکی از پیشتازی امیرابادی، ذالنور و زاکانی کاندیداهای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان در شمارش ارا صندوق های روستایی است.
موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.

 استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش اصولگرا

دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری


 استان اصفهان:
اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) پیروز

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) پیروز

فریدن: حسین محمدصالحی

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی(مستقل)

لنجان: علی یوسف‌پور (اصول‌گرا)

 استان همدان:
تویسرکان : پیشتازی محمدمهدی مفتح گرایش اصولگرا

نهاوند : پیشتازی شهبازی گرایش مستقل

رزن: پیشتازی وزیری گرایش اصولگرا

اسداباد : پیشتازی آقای سرمدی گرایش اصولگرا

بهار و کبودراهنگ :پیشتازی جعفری گرایش اصولگرا

همدان: حاج بابایی گرایش اصولگرا آقایان نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا آقای سید مجتبی حسینی گرایش اصولگرا


 استان خراسان رضوی:
فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز است
نیشابور ارکانی پیشتاز است
تربت جام رحیمی پیشتاز است
چناران امامی پیشتاز است
مشهد: قاضی زاده، پژمانفر . فاطمه رحمانی پیشتاز هستند


 استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا
گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحات
خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

 استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی

 استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی

قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی

بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند

سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری

مریوان و سرو آبادعثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور هم در حوزه انتخابیه هم در صدر شمارش آرا هستند.


نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)

مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه (اصولگرا)

مرند و جلفا: معصومه پاشایی (اصولگرا)

بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی(مستقل)

هشترود و چاراویماق: سیدحمزه امینی(مستقل)

نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده

حوزه نقده و اشنویه: زنجانی

حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اصلاح‌طلب)

حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)

حوزه شوط ، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علی‌پور

حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)

حوزه میاندوآب : عیسی‌زاده (اصولگرا)

حوزه بوکان: انور حبیب‌زاده (اصولگرا)

حوزه مهاباد: محمودزاده (مستقل)

حوزه سلماس: رضازاده(اصولگرا)

نتایج غیر رسمی شمارش آرا انتخابات خبرگان

آیت‌الله یزدی و آیت‌الله مصباح از دو حوزه انتخابیه قم و خراسان رضوی راهی مجلس خبرگان شدند/دانشجو

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید



ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید