فارس/ روابط عمومی وزارت بهداشت به مصاحبه ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم پاسخ داد.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور جوابیه‌ای به مصاحبه ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم با عنوان «ابوترابی: واعظی وزیر بهداشت را تهدید کرده استعفا کند» واکنش نشان داد.

متن این جوابیه‌ به شرح ذیل است:

مدیرعامل محترم خبرگزاری فارس

با سلام و تحیت

احتراما بازگشت به درج مصاحبه نماینده محترم مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی به تاریخ امروز یکشنبه 11 خرداد 1399 با تیتر «واعظی وزیر بهداشت را تهدید به استعفا کرده است». نظر به اینکه موضوع فوق به هیچ وجه صحت نداشته و دقیقا خلاف واقع است مستدعی است نسبت به درج این تکذیبیه در آن خبرگزاری محترم اقدام لازم معمول گردد.

همچنین جهت اطلاع اهالی محترم رسانه و افکار عمومی متذکر می‌گردد برخلاف مطالب مندرج در مصاحبه مذکور و شایعاتی از این دست همدلی، همراهی، حمایت و پشتیبانی پیوسته جناب آقای دکتر واعظی رئیس محترم دفتر رئیس‌جمهوری، هفته گذشته تقدیر رسمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی از ایشان را نیز در پی داشت.

مضافا آنکه ارتباط عاطفی و صمیمانه وزیر محترم بهداشت و آقای دکتر واعظی به تصریح مکرر جناب آقای دکتر نمکی، مسبوق به سابقه سالیان متمادی است لذا انتظار می‌رود دلسوزان نظام و خدمتگزاران ملت و میهن عزیز اسلامی در هر عرصه‌ای در راستای تحکیم همدلی و وفاق و پرهیز از هر گونه تشویش افکار عمومی از دامن زدن به شایعات و جعل اخبار بی‌پایه و اساس پرهیز نمایند.