ایسنا/ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی و نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع با آیت الله علوی گرگانی و آیت الله سعیدی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سید ضیاء الدین آقاجانپور دردیدارهای جداگانه با آیت الله علوی گرگانی و آیت الله سعیدی با بیان اینکه افزایش بصیرت افزایی کارکنان و خانواده آنها، نظارت بر رعایت موازین شرعی در قوانین آیین نامه های وزارت دفاع از مهمترین اولویت های سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع است، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در کنار افزایش قدرت تسلیحاتی و رزم خود، با بصیرت و عمق نگاه راهبردی، هرگونه حرکت و اقدام مذبوحانه دشمنان جرا رصد و جانانه از کیان و ارزش های نظام اسلامی دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به دستاوردهای اخیر جمهوری اسلامی در حوزه صنعت دفاعی، افزود: وزارت دفاع توانسته است با تولید سامانه پدافند هوایی باور 373، تولید انواع ماهواره، تولید جت جنگنده پیشرفته بومی کوثر و سایر تسلحیات دفاعی در عرصه هوایی، زمینی، دریایی، راداری و مخابراتی بر اقتدار ایران اسلامی بیافزاید و این اقتدار با تکیه بر دانش بومی به دستان توانمند جوانان همین مرز و بوم به دست آمده است.

آقاجانپور با بیان روند فزاینده و رشد نیروهای مسلح در تولید امنیت با اشاره به سیلی سپاه پاسداران توسط موشک های وزارت دفاع در پاسخ به اقدام تروریستی آمریکا تصریح کرد: موشک باران پایگاه عین الاسد، هیمنه پوشالی آمریکا را فروریخت و همگان دیدند امریکایی ها نتوانستند عکس العملی در برابر این اقدام شجاعانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از خود نشان دهند.

وی با بیان اینکه امروز صنعت دفاعی جمهوری اسلامی با تکیه بر توانمندی بومی و با اتکا به ظرفیت های مولد و درون زای داخلی در جایگاه مطلوبی ایستاده است بیان کرد: امروز ایران اسلامی علاوه بر تأمین امنیت سرزمین و مردم خود از ملت های مظلوم فلسطین، عراق، سوریه و یمن دفاع می کند وبه کشورهای دیگری همچون ونزوئلا که مورد تحریم امریکا واقع شده است، علی رغم همه ی تهدید ها سوخت ارسال می کند.

آقاجانپور با بیان اینکه به برکت خون شهدا، هدایت های داهیانه فرمانده معظم کل قوا و همت متخصصین متعهد دفاعی کشور روز به روز بر شوکت و عزت ایران اسلامی افزوده می شود گفت: دشمنان از افزایش روز به روز قدرت و اقتدار مولد ایران اسلامی هراس دارند.

در این دیدار آیت الله علوی گرگانی با تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند وزارت دفاع در خود کفا نمودن کشور و قطع هرگونه وابستگی، تاکید کرد: نظام ما یک نظام معنوی است و پیشرفت ها باید با بصیرت، آگاهی و با توکل به قدرت لایزال الهی به جلو حرکت کند.

وی از مسئولان وزارت دفاع کشور خواست علاوه بر نشان دادن قدرت نظامی کشور به دنیا اقتدارمعنوی این مرز و بوم را هم به جهان معرفی کنند تا موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان و عوامل نفوذی آنها در داخل شود.

آیت الله سعیدی هم در دیدار نماینده ولایت فقیه در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: بازتاب قدرت نظامی ایران در دنیا و نمایش قدرت دفاعی این کشور باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی عملکرد مدیران و مسئولان این وزارتخانه برای رفع مشکلات و فتنه ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: بهترین الگوی مدیریتی دست اندکاران صنعت دفاعی توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب است و قطعاً این توجه موفقیت های پیاپی را درپی خواهد داشت.