تسنیم/ تولیت حرم حضرت معصومه(س) عملکرد مدیران و مسئولان وزارتخانه دفاع برای رفع مشکلات و فتنه‌ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: بهترین الگوی مدیریتی توجه به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب است که موفقیت‌ها را درپی دارد.

آیت‌الله سیدمحمد سعیدی عصر امروز در دیدار رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: بازتاب قدرت نظامی ایران در دنیا و نمایش این قدرت نظامی بزرگ‌ترین دستاورد‌ نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع است که باید بیش از گذشته موردتوجه قرار بگیرد.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) عملکرد مدیران و مسئولان وزارتخانه دفاع برای رفع مشکلات و فتنه‌ها را مهم ارزیابی کرد و افزود: بهترین الگوی مدیریتی توجه به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب است که موفقیت‌ها را درپی دارد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: این ویروس در ایران سبب همدلی و یک‌رنگی مردم شد و نیروهای مسلح هم در زمینهٔ وارد عمل شد و اقدامات بسیار خوبی انجام داد.

امام‌جمعه قم با اشاره به اهمیت فعالیت سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: از طرف مقام معظم رهبری منصوب شدید و باید عمل صالح را در همه کارها مدنظر قرار دهید.