برنا/ یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب می‌گوید: جای نگرانی بسیار زیادی برای این مملکت وجود دارد ما با این وضعیت به سمت ناکجاآباد می‌رویم‌.

«اشرف بروجردی»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفتگو با برنا در خصوص سوال از رئیس‌جمهور و هجمه به دولت گفت: قصد توهین ندارم ولی نمایندگان را در حدی نمی‌دانم که بخواهم درباره آنها اظهارنظر کنم چراکه آنقدر رفتارهای آنها خارج از عرف دیپلماسی است که ترجیح می‌دهم، هیچ چیز نگویم.

او افزود: کسانی‌که وارد این فضا می‌شوند کسانی هستند که قطعا دلسوز مملکت نیستند و کسانی هستند که منافع خود را بر منافع ملت ترجیح می‌دهند و این ایراد را باید به شورای نگهبان گرفت که همه نخبگان را رد کرد. جای نگرانی بسیار زیادی برای این مملکت وجود دارد ما با این وضعیت به سمت ناکجاآباد می‌رویم‌.

اشرف بروجردی درباره سوال از رئیس جمهور اظهار کرد: به نظر می‌رسد نمایندگان می‌خواهند از دولت روحانی و همه کسانی‌که در چارچوب فکری آنها قرار ندارند، انتقام بگیرند. این انتقام به دلیل این است که می‌خواهند خواسته‌های خودشان محقق شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان توانسته‌اند از جو شعاری و انتخاباتی دور شوند؟ گفت: مسلما همانطور که احمدی‌نژاد تا سال‌ها بعد همچنان فکر می‌کرد در دوره انتخابات سیر می‌کند، نمایندگان هم فکر می‌کنند در دوره انتخابات به سر می‌برند و همچنین به فکر دوره‌ بعدی خود نیز هستند.