مهر/ رئیس جمهور گفت:جاسک به زودی به یک بندر صادراتی نفت ما تبدیل می‌شود و همین باعث می‌شود جاسک روز به روز بهتر شود و به جایگاه بهتری دست یابد.

حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز (پنج‌شنبه) در هفته یازدهم پویش الف-ب ایران (آب برق ایران) که مربوط به افتتاح ۲۰ طرح در استان هرمزگان بود، اظهار داشت: بندر جاسک برای صادرات کالاهایی که مورد نیاز است نقش بسیار اساسی و مهمی دارد. در بقیه زمینه‌ها در زمینه صنعت و تولید بنزین پالایشگاه‌های بسیار عظیمی دارد و مردم بسیار خوب و وفادار و مرزدار اعم از شیعه و سنی در این استان هستند. جاسک هم به زودی به یک بند رصادراتی نفت ما تبدیل می‌شود و همین باعث می‌شود جاسک روز به روز بهتر شود و به جایگاه بهتری دست یابد.

وی افزود: در بخش‌های مختلف تصفیه آب به روستاها و آب شیرین کن‌ها کار عظیم و بزرگی انجام شده است و یا اینکه انجام می‌شود. در آغاز پیروزی انقلاب ۷۴ درصد جمعیت شهری ما از آب بهداشتی برخورددار بود ولی امروز ۹/‏۹۹‬ درصد مردم از این نعمت برخوردار هستند که کار بزرگی انجام شده است.

رئیس جمهور اظهار داشت: آغاز پیروزی انقلاب ۲۷ تصفیه خانه داشتیم و امروز با محاسبه اقداماتی که تا پایین سال ۹۹ انجام می‌شود ما ۱۶۷ تصفیه خانه خواهیم داشت و امسال نیز ۱۲ تصفیه خانه افتتاح شده و می‌شود و سال آینده هم ۸ تصفیه خانه افتتاح می‌شود. در زمینه تصفیه خانه فاضلاب هم تا پایان امسال به ۲۵۵ تصفیه خانه فاضلاب می رسیم که ۶۳ برابر اول انقلاب شده است.

در حال تکمیل...

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید