ایسنا/ مسئول مطبوعاتی هیات نمایندگی ایران در سازمان ملل به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.

علیرضا میر یوسفی مسئول مطبوعاتی هیئت نمایندگی ایران در نیویورک در پی تحریم های جدید آمریکا علیه ایران در صفحه توییترش نوشت: خصومت آمریکا با مردم ایران حد و مرزی ندارد. آمریکا نهادهایی را تحریم می کند که پیش از این با اتهاماتی ساختگی دیگر تحریم شده اند. اعتیاد آمریکا به تحریم ها موفق نبوده است، همان طور که رابرت اوبراین مشاور امنین ملی کاخ سفید اقرار کرد، تحریم های آمریکا به آخر رسیده است. 
اظهارات میریوسفی در پی این مطرح می شود که وزارت خزانه‌داری آمریکا روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای مسعود کرباسیان، مسعود مدنی‌پور، بهزاد محمدی، علی اکبر پور ابراهیم، علیرضا صدیق‌آبادی، نصرالله سردشتی، بیژن زنگنه و ویان زنگنه را در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

این وزارت خانه همچنین شرکت‌های ATLANTIC SHIP MANAGEMENT COMPANY در امارات، شرکت ATLAS SHIP MANAGEMENT در امارات، پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند، شرکت خط لوله و مخابرات نفت ایران، هلدینگ مبین در انگلیس، شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران،‌شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی ایران، شرکت OMAN FUEL TRADING در انگلیس، شرکت مبین‌اینترنشنال در امارات، وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران را تحریم کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar