پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری/ رییس جمهوری در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی جمهوری ترکیه، بر اهمیت صیانت از روابط دوجانبه دو کشور بزرگ همسایه، در شرایط موجود بین‌المللی و شیوع ویروس کرونا در جهان تاکید کرد و اظهار داشت: در این شرایط، همکاری‌های بهداشتی و بازرگانی از اولویت بیشتری برخوردار است.

حجت‌الاسلام «حسن روحانی» در پیام تبریک خود خطاب به «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه ضمن تبریک صمیمانه روز ملی ترکیه به وی و مردم این کشور نوشت: «همزمانی سالروز استقلال جمهوری ترکیه با دوازدهم ربیع‌الاول، میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را به فال نیک گرفته و برای ملت ترکیه ایامی پر خیر و برکت آرزومندم.
در ادامه پیام رییس جمهوری می خوانیم: با عنایت به پیوندهای فرهنگی و تاریخی میان دو ملت ایران و ترکیه، امیدوارم روابط دوستانه و برادرانه دو کشور در عصر حاضر نیز بیش از پیش تقویت شده و ظرفیت‌های فراوان موجود برای همکاری در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی و بهداشتی، شناسایی و مورد توجه دو کشور قرار گیرد.
حجت الاسلام روحانی در پیام تبریک خود تاکید کرد: در شرایط موجود بین‌المللی و شیوع ویروس کرونا در جهان، صیانت از روابط دوجانبه دو کشور بزرگ همسایه، اهمیت بسزایی داشته و در این میان همکاری‌های بهداشتی و بازرگانی از اولویت بیشتری برخوردار است.
رییس جمهوری از خداوند متعال برای رییس جمهوری ترکیه آرزوی سلامتی و موفقیت  و برای مردم این کشور بهروزی مسالت کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar