ایسنا/ مدیرکل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم گفت: دفاتر مشاوره و سلامت وزارت علوم براساس ارزیابی عملکرد در سال 95 رتبه بندی و مرکز مشاوره برتر برگزیده خواهد شد.
دکتر حمید یعقوبی با اشاره به اینکه بیست و هشتمین همایش مراکز مشاوره دانشگاه‌ها در 15 و 16 اسفند ماه برگزار می‌شود گفت: در این گردهمایی مراکز مشاوره و سلامت وزارت علوم براساس ارزیابی عملکرد در سال 95 رتبه بندی و مرکز مشاوره برتر برگزیده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مراکز مشاوره و سلامت وزارت علوم در سه سطح مراکز مشاوره ممتاز، نمونه و فعال امتیاز دهی می شوند گفت: بر اساس فرم‌ها و گزارش های عملکرد دریافتی از این مراکز، عملکرد آن‌ها ارزیابی و امتیازدهی می‌شود و دانشگاه ها بر حسب امتیاز و متناسب با جمعیت در هر رده، مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

یعقوبی ادامه داد: در زمینه ارزیابی دانشگاه‌ها ملاک اول جمعیت آن‌ها و ملاک دوم امتیازی است که به اصطلاح در نمره گذاری عملکرد مراکز مشاوره به دست می‌آید.

مدیرکل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم افزود: در سال جاری نیز همچون روال سال‌های اخیر از سه مرکز مشاوره برتر تقدیر خواهیم کرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعامل خوبی که مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم با ستاد مبارزه با مواد مخدر دارد در این نشست مسئولانی ازاین ستاد نیز حضور می‌یابند.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید