ایسنا/ آخرین مهلت ثبت‌نام در ترم زمستان و بهار مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا پنجم بهمن ماه امسال خواهد بود.
پس از برگزاری ۶ دوره موفق مسابقات بین‌المللی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران) و حضور موفق محققان دانشگاه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی رباتیک و هوش مصنوعی؛ با همکاری کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران فیرا، مدرسه رباتیک امیرکبیر از تابستان ۹۶ فعالیت خود را با شعار «رباتت را خودت بساز!» آغاز کرد.

هدف این رویداد پرورش دانش‌آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف با روش‌های اصولی و علمی است تا بتوانند در آینده نزدیک خالق طرح‌ها و ایده‌های خود باشند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با توجه به نیاز کشور بر تعمیم آموزش استاندارد و پژوهش کاربردی و با هدف پرورش روحیه خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و تقویت روحیه کار تیمی در میان نسل جوان کشور، تصمیم به ایجاد مدرسه‌ای گرفته است که بتواند به وسیله آن، سطح علمی و فنی دانش آموزان و دانشجویان علاقه‌مند به فراگیری دانش رباتیک را ارتقا دهد و این پژوهشگران بتوانند در نهایت، ایده‌های خلاقانه خود را به تولید فناوری و محصول برسانند.

مدرسه رباتیک امیرکبیر، در ترم زمستان ۹۶ و یهار ۹۷ پذیرای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی چهارم تا دوازدهم بوده و تلاش دارد تا همزمان با فیراکاپ آزاد ایران در اسفندماه ۹۶ نیز کارگاه‌ها و دوره‌های مختلفی را برای گروه‌های دانشجویی برگزار کند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در ترم آتی مدرسه رباتیک می‌توانند به نشانی اینترنتی این مدرسه به آدرس roboschool.aut.ac.ir مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام اینترنتی مبادرت ورزند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar