ایسنا/ سازمان زمین‌شناسی در حاشیه دوازدهمین جشنواره نانو تفاهم‌نامه‌ همکاری را با بخش خصوصی به امضا رساند.
در حاشیه دوازدهمین جشنواره نانو تفاهم‌نامه توسعه میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با بخش خصوصی به منظور انجام خدمات همکاری و خرید و فروش خدمات به امضا رسید.
ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه متالوژی و مقاومت مصالح طبق استاندارد ISo17020 توسط شرکت بخش خصوصی، ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه شیمی، ژئوشیمی و کانی‌شناسی از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و انجام مقایسات بین آزمایشگاهی از جمله اهداف تعیین شده در این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.

این سازمان همچنین در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو اقدام به برگزاری دوره تئوری ورود نمونه مایع در طیف‌سنجی پلاسمای جفت شده القایی(ICP) با سرفصل‌های ملاحظات عمومی در ورود نمونه، روش‌های مرسوم در تولید آئروسل و محدودیت‌های مهپاش Pneumatic، پیشرفت در تولید آئروسل پیوسته، مهپاش‌های میکرو هم مرکز، مشعل یکپارچه/تزریق مستقیم، اولتراسونیک کرده است.

آزمایشگاه‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از قدیمی‌ترین آزمایشگاه‌های آنالیز مواد معدنی در کشور است. این مجموعه با به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی به‌عنوان یکی از مراکز مهم در آنالیز نمونه‌های معدنی، زمین‌شناسی، زیست محیطی، آلی، دریایی، نانو و پزشکی‌ شناخته می‌شود.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید