فارس/ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد آمادگی دارد با حمایت خیرین و به کمک بهزیستی مسکن خانواده‌های کم‌درآمد را تأمین کند.

علیرضا تابش در مراسم واگذاری 2040 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی به مناسبت دهه فجر اظهار داشت:‌ تمام امکانات بنیاد مسکن که چه در بخش روستاها و چه در شهرها آماده خدمت‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی است.

وی با اشاره به دغدغه خیرین مسکن‌ساز در حوزه مسکن مددجویی گفت: در همین رابطه طی هفته‌های اخیر تفاهم‌نامه‌ای با سازمان بهزیستی در زمینه واگذاری مسکن با تسهیلات ویژه به مددجویان به امضا رسید.

تابش با اشاره به واگذاری 20 هزار واحد مسکونی در روستاها به مددجویان تحت پوشش بهزیستی گفت: تسهیلات ویژه‌ای از جمله پرداخت وام قرض‌‌الحسنه به مبلغ 15 میلیون تومان و همچنین پرداخت 2 میلیون تومان از حساب 100 امام در نظر گرفته شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه به زودی تفاه‌نامه مشترکی نیز با بنیاد مستضعفان و جانبازان به امضا خواهد رسید، گفت: ما آمادگی داریم در بخش تأمین مسکن به مددجویان بهزیستی گام‌های مؤثرتری را برداریم و اقدامات لازم را در خصوص مسکن خانواده‌های کم‌درآمد انجام دهیم.

وی با اشاره به مشکلات عدیده مددجویان سازمان بهزیستی گفت: این آمادگی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وجود دارد که مسکن این افراد را با حمایت خیرین و به کمک بهزیستی تأمین کند.