باشگاه خبرنگاران/ معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی از همه خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران خواست با حضور در مراسم تشییع شهدای غواص با امام شهدا و شهدای معظم تجدید عهد کنند.

پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:

بسمه تعالی
و لا تحسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه امواتا بل احیاء عند ربّهم یرزقون

هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‏اند، مرده مپندار، بلکه زنده ‏اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند.

سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود خدا نثار ایثار و جانفشانی شان باد. آنانکه با ایمان و اعتقادی راسخ و عشق به ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان گذشتند و دعوت حق را لبیک گفتند.به یقین خون سرخ شهدای معزز و از جمله شهدای غواص بار دگر اقدامات شرمگین، غیر انسانی و ضد بشری دشمنان اسلام و انقلاب و کور دلان تاریخ را به منصه ظهور می رساند و همانند همیشه مظلومیت و راست کرداری انسان های وارسته و ظلم و پلیدی مستکبران و شیطان صفتان را در یاد و خاطره ها زنده خواهد نمود و چنانکه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) می‌فرمایند: «مجاهدت آن‌ها ــ که به‌عنوان غوّاصان دریادل، در قضایای کربلاى چهار و پنج معروف شدند ــ هرگز از یاد تاریخ این مرز و بوم نخواهد رفت. آن‌ها همچنان که خداى متعال فرموده است، زنده‌اند. غوّاصان دریادل، غوّاصان خط‌شکن، متعلّق به همه‌ ملّت ایرانند.»

از خداوند رحمان برای این شهیدان عزیز علو درجات و حضور در بالاترین مرتبه قدسی با سالار و سرور شهیدان امام حسین (ع) را مسألت دارم و از کلیه خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران انتظار دارم در مراسم تشییع سه شنبه مورخ 26/3/1394 با حضور خود با امام شهدا و شهدای معظم تجدید عهد داشته باشند.