خبرگزاری دانشجو/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:۴۰ میلیون ایرانی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

علی ربیعی عصر امروز در حاشیه افتتاح درمانگاه شهدای نورآباد دلفان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از سیاست‌های دولت، توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته است، از این رو، توجه به مسئله درمان نیز از سیاست‌های دولت است.

وی عنوان کرد: یکی از سیاست‌های دیگر دولت که در طرح تحول سلامت جزو برنامه‌های اصلی دولت است، مسئله درمان است، از این رو با توجه به اینکه در سازمان تأمین اجتماعی ۴۰ میلیون ایرانی تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، سیاست گسترش مراکز درمانی ما به سمت حاشیه‌نشینی و شهرهای کوچکتر رفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز به طور هم‌زمان دو مرکز درمانی در شهرهای پلدختر و نورآباد دلفان لرستان افتتاح شده که این دو مرکز می‌توانند نیازهای اولیه مردم از جمله در بخش دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاهی، داروخانه، پزشک عمومی و ... را پوشش دهند.

ربیعی یادآور شد: این سیاست در گسترش مراکز درمانی در شهرهای کوچک و حاشیه‌نشینی ادامه دارد و طرح بیمه ایرانیان را نیز از شهرهای کوچک و حاشیه‌نشین آغاز کردیم.

لازم به ذکر است دقایقی پیش علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سمت استان کرمانشاه وارد استان لرستان شد و هم‌زمان درمانگاه تأمین اجتماعی شهدای دلفان را افتتاح کرد.

براساس این گزارش، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب در کارگروه اقتصاد مقاومتی لرستان شرکت کرده و فردا چند طرح تأمین اجتماعی را در خرم‌آباد افتتاح می‌کند.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید