ايسنا/ مرد جواني صبح امروز با ورود به حريم ريلي مترو اقدام به خودکشي کرد.

اين حادثه در ايستگاه دانشگاه شريف رخ داد.در پي اين حادثه حرکت قطارهاي خط 2 مترو در اين مسير دچار اختلال و متوقف شده است. علت اين حادثه هنوز مشخص نيست. پيگيري هاي خبرنگار ايسنا حکايت از آن داشت مرد جوان تا دقايقي پس از اين حادثه نيز زنده بود اما به دليل شدت جراحات درگذشت.

جزييات بيشتر از خودکشي در متروي شريف

مدير روابط عمومي اورژانس تهران جزييات خودکشي در ايستگاه مترو دانشگاه شريف را اعلام کرد.
حسن عباسي در اين باره گفت: در ساعت 8:19 صبح امروز حادثه سقوط به زير قطار مترو به مرکز فوريت‌هاي اورژانس اعلام شد که به دنبال آن بلافاصله اکيپي از عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در ايستگاه دانشگاه شريف اعزام شدند.
وي اضافه کرد: پس از حضور عوامل اورژانس مشخص شد که مردي 35 ساله به زير قطار سقوط کرده و متاسفانه به دليل شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.
وي با بيان اينکه محل حادثه به عوامل مترو انتظامي تحويل داده شد، گفت: درباره اينکه علت اين حادثه خودکشي بوده يا خير، کارشناسان مربوطه بايد اظهارنظر کنند.
شرکت بهره برداري مترو تهران نيز در خصوص حادثه صبح امروز در خط 2 به اطلاع مي رساند که ساعت 8 و 15 دقيقه امروز مردي به‌دليل ورود عامدانه و تجاوز به حريم ريلي در ايستگاه مترو دانشگاه شريف دچار حادثه شد و فوت کرد.

در پي اين حادثه حرکت قطارهاي خط 2 مترو در اين مسير دچار اختلال و متوقف شده بود که براساس اعلام شرکت مترو، اکنون حرکت به حالت عادي بازگشته است.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد