تسنيم/ فرمانده انتظامي استان مرکزي از مرگ قطعي ششمين قرباني جنايت خونين اراک خبر داد.

سردار کيومرث عزيزي در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنيم در اراک، با اشاره به آخرين وضعيت پرونده جنايت خونين در اراک اظهار داشت: ساعتي پيش يکي از مجروحان حادثه تيراندازي امروز که اعلام شده باتلاش پزشکان به زندگي بازگشته و احيا شده به سبب شدت جراحات وارده در بيمارستان وليعصر اين شهر جان باخت.

وي افزود: صبح امروز گزارشي از تيراندازي‌هايي به مرکز فوريت‌هاي پليس 110 اعلام شد و بلافاصله تيم‌هاي انتظامي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند که با حضور مأموران انتظامي مشخص شد 2 فرد مسلح وارد 2 منزل در شهر اراک شده و اقدام به تيراندازي به‌سمت ساکنان کرده‌اند که تاکنون 6 نفر کشته و 3 نفر زخمي شده‌اند.

فرمانده انتظامي استان مرکزي خاطرنشان کرد: به دنبال اين جنايت کار شناسايي و دستگيري قاتلان آغاز شد که در نتيجه آن، يکي از قاتلان و نيز يک متهم که اقدام به همکاري با آنها کرده بود دستگير شده و کار بازجويي از آنها در حال انجام است.

وي بيان کرد: پس از اين و با هماهنگي انجام گرفته با مراجع ذي‌صلاح قضايي نيز از ظهر امروز تصوير قاتل فراري در اختيار رسانه‌ها براي شناسايي مردمي وي قرار گرفته است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد