ايران/ 27 خردادماه سال 88 و به دنبال اعلام مرگ مرموز مرد 32 ساله‌اي به نام «سعيد» در خانه‌اش واقع در ورامين در دستور کار پليس و بازپرس جنايي قرار گرفت.

مهسا همسر 28 ساله قرباني در بازجويي‌ها به کارآگاهان جنايي گفت شوهرش به خاطر مشکلاتي که داشته خودکشي کرده است.
به دنبال اين اظهارات و همزمان با انتقال جسد به پزشکي قانوني تحقيقات در اين باره ادامه داشت تا اينکه هشت ماه بعد برادر سعيد که به طور اتفاقي گوشي تلفن همراه زن برادرش مهسا را پيدا کرده بود سرنخ کشف جنايت را به مأموران داد. او در گوشي تلفن، پيامک‌هايي را يافت که نشان مي‌داد اين زن با مرد بيگانه‌اي رابطه پنهاني دارد. وقتي گوشي تلفن همراه مهسا براي تحقيقات بيشتر در اختيار مأموران آگاهي قرار گرفت اين زن با مشاهده مدارک پليسي ناچار لب به اعتراف گشود و راز کشتن شوهرش را فاش کرد.
او به کارآگاهان گفت: روز حادثه با همسرم درگير شديم و من به خاطر عصبانيت شديد او را با روسري خفه کردم. مهسا درباره رابطه نامشروع‌اش هم گفت به صورت اتفاقي شماره تماس يکي از خواستگاران قديمي خواهر کوچک‌تر از خودم را پيدا کرده بودم. در ادامه تماس‌هاي مکرر با مرد جوان احساس کردم به او علاقه‌مند شده‌ام اما شوهرم مانعي بر سر راه خوشبختي ماه بود. به‌همين خاطر او را کشتم. در حالي که هيچ وقت فکر نمي‌کردم راز جنايت فاش شود.

پس از اعتراف‌هاي تکان‌دهنده زن جوان وي در چندين مرحله تحت محاکمه قرار گرفت و سرانجام روز گذشته از سوي قضات شعبه دوم دادگاه کيفري تهران محاکمه شد.

در پايان جلسه زن جنايتکار به اتهام قتل همسرش به قصاص و همچنين به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق محکوم شد. همچنين مرد غريبه نيز به 15 ضربه شلاق محکوم شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد