ايران/ صبح دوشنبه پيکرهاي نيمه جان 7 پسر نوجوان به خاطرنوشيدن مشروبات الکلي به بيمارستاني در رشت انتقال يافت. بلافاصله نيز با توجه به وخامت حال آنها، تيمي از پزشکان متخصص بر بالين آنها حاضر شده و درمان آنها در دستور کار قرار گرفت.


در حالي که تلاش‌هاي تيم پزشکي براي نجات آنها ادامه داشت، وضعيت 3 نفر از آنها بحراني‌‌تري شد. دقايقي بعد هم يکي از آنها که 17 ساله بود جان باخت. 2 دوست ديگرش نيز با پايين آمدن سطح هشياري‌شان به کماي عميقي فرو رفتند و تحت مراقبت‌هاي ويژه قرار گرفتند. اما وضعيت عمومي 4 نوجوان ديگر بهتر شد.

از سوي ديگر همزمان با اعلام مرگ پسر نوجوان از سوي مسئولان بيمارستان به پليس، تيمي از مأموران براي تحقيقات راهي بيمارستان شدند.

سرهنگ محمدرضا جعفري خيرخواه معاون اجتماعي پليس گيلان در اين باره گفت: مأموران پس از حضور دربيمارستان متوجه شدند هر سه جوان بعد از دياليز به کما رفته‌اند.

در همين راستا فروشنده 42 ساله مشروبات الکلي دست‌ساز که سابقه‌دار نيز بود توسط مأموران انتظامي شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ خيرخواه با هشدار به خانواده‌ها درخصوص نظارت بيشتر بر رفتار فرزندان شان، نوجواني را مرحله گذر از آسيب‌هاي اجتماعي دانست و از خانواده‌ها خواست بر نحوه زندگي فرزندان‌شان نظارت دقيق و منطقي داشته باشند و نسبت به رفتارهاي مشکوک فرزندان خود بي‌تفاوت نباشند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد