ايسنا/ وزير کشور گفت: با توجه به تاکيدات مقام معظم رهبري درخصوص آسيب‌هاي اجتماعي سعي ما بر اين است که در اين حوزه اقدامات مفيد و موثري را به انجام برسانيم.

به گزارش ايسنا، رحماني فضلي در بدو ورود به استان مرکزي در فرودگاه اراک، در جمع خبرنگاران يکي از اهداف سفر به استان مرکزي را ديدار و تقدير از مديران در حوزه هاي مختلف اعم از دستگاه‌هاي اجرايي، قضايي و انتظامي عنوان کرد و افزود: در اين سفر امور مربوط به اقتصاد مقاومتي را پيگيري خواهيم کرد.

وي با بيان اين‌که «در اين خصوص حتما گزارشي ارائه خواهم داد»، افزود: در جلسه‌اي که با اين هدف برگزار مي‌شود روند کار را پيگيري مي‌کنيم تا در ادامه بتوانيم در هيات دولت براي پيشرفت بيشتر اين امر اقدام کرده و کمک کنيم.

وي با اشاره به جلسه‌اي که امروز با نمايندگان شوراهاي شهر و شوراهاي روستا خواهد داشت، گفت: همچنين در اين سفر در حوزه آسيب‌هاي اجتماعي نيز جلسه‌اي خواهيم داشت.

وزير کشور به تاکيدات مقام معظم رهبري در اين خصوص اشاره کرد و افزود: با توجه به اين تاکيدات سعي ما براين است که اقدامات موثر و مفيدي در اين زمينه نيز به انجام برسانيم و اميد است که اين اقدامات موجب خير براي استان و مردم باشد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد