باشگاه خبرنگاران/ اين ايده که فردي بخواهد زيبا‌تر به نظر برسد، ايده جالب و جذابي است؛ اما زياده روي در انجام اين جراحي‌ها نتايج خوشايندي نداشته و با آنچه زيبايي مي‌نامند، سنخيتي ندارد.

هدف جراحي پلاستيک در ابتدا بازگرداندن بسياري از انسان‌ها به روال عادي زندگي بود؛ افرادي که بر اثر حوادث و سوانح دچار آسيب ديدگي مي‌شدند و نياز به ترميم بافت‌هاي آسيب ديده داشتند تا دوباره به زندگي بازگردند؛ اما امروزه اين کارکرد بسيار حياتي و مهم جراحي‌هاي پلاستيک در حاشيه قرار گرفته است. بسياري از افراد بخش قابل توجهي از درآمدشان را به جراحي‌هاي پلاستيک اختصاص مي‌دهند تا زيبا‌تر شوند.

اين زن ميانسال کره‌اي به تزريق سيليکون به صورتش عادت داشت. او در ۲۸ سالگي اولين تزريق خود را انجام داد و از آن پس به اين تزريقات معتاد شد.

امروز چهره اين خانم کره‌اي يکي از وحشتناک‌ترين چهره‌هاي دنيا لقب گرفته است. صورت او بر اثر تزريقات متورم شد و ورم کرد.

وقتي پزشکان از تزريق بيش از اندازه سيليکون به صورت هانگ طفره رفتند، او توانست پزشکي را پيدا کند که يک سرنگ مخصوص تزريق و مقداري سيليکون به او بدهد تا اين کار را در خانه انجام دهد.وقتي سيليکون به پايان رسيد، هانگ که به اين مواد معتاد شده بود، کار عجيبي کرد و تصميم گرفت، روغن مايع آشپزخانه را به صورتش تزريق کند. اين اقدام حيرت آور و عجيب او را روانه بيمارستان کرد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد