فارس/ برخی مدارس کشور به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر، فردا، یک شنبه 10 بهمن، هم تعطیل است. مدارسی که فردا تعطیل هستند، به شرح زیر می‌باشد:

اهواز
در ادامه بحران طوفان خاک و قطع برق ، باتوجه به لزوم پاکسازی مدارس از گرد و غبار، کلیه مقاطع تحصیلی اهواز، کارون و باوی فردا یکشنبه 10 بهمن در نوبت صبح تعطیل شد.

اردبیل
بر اساس اعلام امشب آموزش و پرورش استان اردبیل کلیه مقاطع تحصیلی در اردبیل، انگوت، بیله‌سوار، جعفرآباد، خلخال، سرعین، شاهرود، کوثر، لاهرود، گرمی، نمین، نیر و هیر کلیه مقاطع تحصیلی در سری صبح تعطیل اعلام شد.
بر همین اساس در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی و متوسطه دوره اول در شهرهای ارشق ، خورش‌رستم و مشگین‌شهر و در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی مدارس در شهرهای اصلاندوز و پارس‌آباد در سری صبح تعطیل است.
بر همین اساس دانش‌آموزان استان اردبیل برای دومین روز متوالی خانه‌نشین شدند.

آذربایجان شرقی
فردا یکشنبه مورخ 10 بهمن در شیفت قبل از ظهر تعطیل است:
در شهرستان مرند و بخش خاروانا : مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.
شهرستان اهر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مدارس استثنایی و مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول مناطق شهری تعطیل اعلام می شود.
در شهرستان ورزقان و مدارس عشایر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

همدان
تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1 و 2همدان، بهار، لالجین، اسدآباد، تویسرکان، قلقلرود، جوکار، رزن، قروه، سردرود، فامنین، قهاوند، کبودراهنگ و گل‌تپه و مراکز پیش دبستانی‌و‌ مدارس دوره‌ ابتدایی در نهاوند، خزل، ملایر و سامن در نوبت صبح فردا یکشنبه دهم بهمن ماه تعطیل اعلام می‌شودد.

ایلام
مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح روز یکشنبه 10 بهمن ماه در شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، ملکشاهی، منطقه چوار و بخش های میمه وکارزان تعطیل اعلام می شود.
فعالیت مدارس متوسطه اول و دوم در همین شهرها با یک ساعت تأخیر شروع می شود.

کرمانشاه
یکشنبه مورخ 10 بهمن ماه، تمام مدارس دوره های تحصیلی در شهرستان ها و مناطق، اسلام آباد، دالاهو، پاوه، جوانرود ، روانسر، سنقر، نوسود، حمیل، گواور، بابنگان و گهواره در گروه صبح تعطیل است.
مدارس ابتدایی شهرستان ثلاث باباجانی در گروه صبح تعطیل است.
شروع به کار تمامی دوره های تحصیلی مدارس در شهرستان ها و مناطق ، کرمانشاه، کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون، دبنور، ماهیدشت و همچنین متوسطه اول و دوم شهرستان ثلاث بابا جانی از ساعت 9:30 صبح است.

لرستان
به دلیل مسدود شده راههای ارتباطی بسیاری از مناطق شهری و روستایی تمام مدارس ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه سری صبح و عصر شهرستان دلفان و منطقه بیرانشهر فردا یکشنبه 10بهمن ماه تعطیل است .
همچنین تمام مدارس روستایی شهرستان الشتر هم با تاخیراز ساعت 9صبح آغاز خواهد شد.

آذربایجان غربی
یک شنبه 10بهمن در نوبت صبح تعطیلی مدارس برخی شهرستانها و مناطق استان به این شرح اعلام می شود:
شهرستان های پیرانشهر، ماکو، چایپاره، شوط ،پلدشت ، چالدرانو خوی: تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی.
سردشت: مدارس ابتدایی

قزوین
به دلیل بارش برف، برودت هوا ، یخبندان و لغزندگی در سطح معابر عمومی، تمام مدارس سه مقطع تحصیلی مناطق آوج والموت غربی در نوبت صبح روز یکشنبه 10 بهمن ماه تعطیل اعلام می شود.

کردستان
به دلیل تداوم بارش برف فردا یکشنبه دهم بهمن ۹۵ مدارس شهرستانها و مناطق تابعه استان در نوبت صبح به شرح ذیل تعطیل اعلام می شود :
- تمام مدارس و مقاطع تحصیلی شهرستانهای قروه ، سقز و منطقه زیویه و سریش آباد در سطح شهر و روستا
- بیجار و حسن آباد یاسوکند ، تعطیلی پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمام مدارس روستایی
- سنندج ، دیواندره ، دهگلان و منطقه کلاترزان تعطیلی پیش دبستانی و دبستان سطح شهر و تمام مدارس روستایی و آغاز به کار مدارس متوسطه اول و دوم سطح شهر از ساعت ۹ صبح.
- مریوان پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و کل مدارس روستایی
- بانه پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر و روستا

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید