ایرنا/ مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، جزئیات مصاحبه و گزینش داوطلبان رشته های شرایط خاص آزمون سراسری 96 را اعلام کرد.

حسین توکلی روز یکشنبه افزود: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات مصاحبه و گزینش داوطلبان رشته های شرایط خاص آزمون سراسری را امروز(یکشنبه)روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.
وی اظهار کرد: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری 96 بوده که در زمان اعلام نتایج نهایی به آنها کدهای 11، 12، 14، 15، 17، 18، 20، 21، 22، 23، 24 به جای کد قبولی یا علاوه بر کد رشته محل متمرکز اعلام شده است.
توکلی تصریح کرد: داوطلبان باید به اولویت کدرشته محل‌های انتخابی در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت، برای انجام مصاحبه یا مراحل گزینش به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که امروز به همراه فرم اطلاعات فردی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، توجه کنند.
وی افزود: همچنین داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه، در روزهای تعیین شده با به همراه داشتن مدارک به دانشگاه‌های مربوطه مراجعه کنند.

در آزمون سراسری سال 96 تعداد 930 هزار و 482 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، حدود 59 درصد زن و 41 درصد مرد بودند که از این تعداد، 838 هزار و 972 نفر در جلسه آزمون شرکت کردند و نهایتا 838 هزار و 929 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

جستجوي حرفه اي پروازهاي چارتري و سيستمي
قاصدک 24 آگهی