تسنیم/ رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از طرح‌های بسیار خوب در مجموعه بسیج، طرح نجات کشاورزی است که ۴۰ هزار روستای کشور را در بر می‌گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.

سردار غلامحسین غیب پرور ظهر امروز در یزد با بیان اینکه اصل سرکشی در سفرهای استانی را بر چند قاعده در نظر گرفتیم که فقط با مسئولان سپاه جلسه نداریم اظهار داشت: قاعده این سفرها بر مبانی خدمت‌رسانی و توجه به محلات آسیب‌پذیر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه چندی پیش برنامه‌های بسیج را به مقام معظم رهبری ارائه کردیم و اساس کار خود را بر اثربخش بودن برنامه‌ها و تعیین اولویت‌ها گذاشتیم اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هم این برنامه‌ها را تصدیق فرمودند و به طرح‌های اعتلا تبدیل شد.

وی به برخی از طرح‌های اعتلا اشاره کرد و افزود: بعضی از این طرح‌ها، طرح‌های 6 یا 7 ساله و برخی نیز طرح‌هایی است که امید داریم سریع‌تر به سرانجام برسد و بعضی نیز طرح‌های بلند مدت هستند.

غیب پرور ادامه داد: یکی از طرح‌های بسیار خوب در این مجموعه، طرح نجات کشاورزی است که 40 هزار روستای کشور را در بر می‌گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: ان‌شاءالله امیدواریم با این طرح‌ها بتوانیم اثرات مثبت و ماندگاری را در کشور ایجاد کنیم و مردم نیز از این خدمات راضی باشند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar