باشگاه خبرنگاران/ معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: محسن صمیمی مهندس نقشه بردار طرح در دست ساخت راه آهن زاهدان- چابهار لحظاتی پیش از چنگ آدم ربایان آزاد شد و در حال انتقال به زاهدان است.

محمد هادی مرعشی عصر یکشنبه گفت: این مهندس نقشه بردار هنگام کار در طرح راه آهن زاهدان- چابهار در محدوده روستای مرادعلی بخش کورین شهرستان زاهدان در روز ۱۹ تیرماه جاری توسط ۲ فرد مسلح ناشناس ربوده شده بود.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه اقدامات و پیگیری‌های لازم از سوی معاونت امنیتی انتظامی استانداری، فرمانداری زاهدان، بخشداری کورین و نیرو‌های امنیتی از طریق معتمدان و ریش سفیدان منطقه انجام و در نهایت منجر به آزاد سازی این گروگان شد.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اضافه کرد: مهندس صمیمی که با هدف اخاذی ربوده شده بود بدون پرداخت هیچ وجهی آزاد شد و اکنون در حال انتقال به زاهدان و بازگشت به جمع خانواده اش است.

معاون امنیتی انتظامی استاندار تصریح کرد: نیرو‌های امنیتی، انتظامی با همکاری معتمدان و ریش سفیدان و قشر‌های مختلف مردم با جان و دل از امنیت موجود حفاظت کرده و تلاش خستگی ناپذیری در ارتقا احساس امنیت در جامعه دارند و با مخلان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بشدت برخورد می‌کنند.

مرعشی از تلاش فرمانداری زاهدان، بخشداری کورین، نیرو‌های امنیتی و معتمدان و ریش سفیدان این شهرستان تقدیر کرد و از عموم مردم خواست بیش از پیش در راستای حفظ امنیت پایدار با نیرو‌های امنیتی و انتظامی همکاری داشته باشند.

بخش کورین در غرب شهر زاهدان واقع شده است و خط آهن زاهدان- چابهار از محدوده این بخش عبور می‌کند.

طرح ساخت راه آهن زاهدان- چابهار از ۲ سمت زاهدان و چابهار در حال اجراست.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی