فارس/ مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش با بیان اینکه با مدارس گیشه‌ای برخورد می‌کنیم، گفت: خانواده‌ها مراقبت کنند و فریب زرق و برق مدارس لاکچری و گیشه‌ای را نخورند و در انتخاب مدارس فرزندان‌شان به کیفیت و روش‌های آموزشی مدرسه توجه داشته باشند.

علیرضا کمرئی در خصوص نظارت بر مدارس لاکچری یا گیشه‌ای، اظهار کرد: ما به دنبال ایجاد کیفیت در مدارس هستیم و معتقدیم مدارس باید از حداقل استانداردها برخوردار باشند و آنچه لازمه یک مدرسه کیفی است از حیث امکانات، منابع، فضای فیزیکی، نیروی انسانی و روش‌های آموزشی در مدرسه‌شان مستقر کنند.
وی ادامه داد: گفته می‌شود کیفیت همه چیز نیست اما بدون کیفیت، هیچ چیز نیست و برای ما کفیت مهم است اما اینکه برند‌سازی‌ها در این جهت ایجاد شود و مدارس خاصی شکل بگیرد که قواعد آموزش و پرورش را به هم‌ بریزد، از نظر ما مطلوب نیست و مطرود است.
کمرئی با اشاره به لزوم برخورد مردم با مدارس گیشه‌ای، گفت: تمام زرق و برق‌ مدارس گیشه‌ای نه به جهت کیفیت آموزشی بلکه به دلیل کسب منابع مالی بیشتر است و ما معتقدیم اولین عامل برای رد این مدارس، خانواده‌ها هستند.
وی افزود: آموزش و پرورش ضمن اینکه اقدامات و تدابیر بازدارنده و اقدامات اصلاحی در خصوص این مدارس انجام می‌دهد، اقدامات ارشادی را هم در توجیه و آگاهی‌بخشی به خانواده‌ها باید داشته باشد.
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش تصریح کرد: خانواده‌ها مراقبت کنند و فریب زرق و برق مدارس لاکچری و گیشه‌ای را نخورند و به کیفیت، روش‌های آموزشی و الگوهای تربیتی مدارس توجه کنند.
وی با بیان اینکه بدون مشارکت خانواده ها عملاً قادر نیستیم سیاست‌های تعلیم و تربیت را دنبال کنیم، گفت: مشارکت به معنای دیگری فکری و عاطفی تمام ارکان تعلیم و تربیت است و خانواده اصلی‌ترین رکن تعلیم و تربیت است.

کمرئی تصریح کرد: اگر در جایی مشاهده کنیم که مدارس با توسل به شیوه‌های غیررایج، اقدامات خلاف مقررات را انجام می‌دهند، برخورد می‌کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی