میزان/ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به نارضایتی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق از عملکرد برخی بیمه‌های تکمیلی از جمله آتیه سازان حافظ از مسئولان این شرکت‌های بیمه گر خواست برای جلب رضایت بازنشستگان بیمه شده تلاش بیشتری کنند.

جمشید تقی زاده در مصاحبه با خبرنگاران تعداد بازنشستگان و خانواده‌های تحت تکفل آنان را که تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ قرار گرفته اند بالغ بر ۲ میلیون نفر برشمرد و از اینکه بازنشستگان از عملکرد این بیمه ناراضی هستند ابراز تاسف کرد و گفت: درصورت ادامه این روند، تصمیم‌های جدید خواهیم گرفت.
وی همچنین از اجرایی شدن طرحی خبر داد که براساس ان همه اقدامات درمانی بازنشستگان دولت از طریق سامانه الکترونیکی انجام می‌شود.
تقی زاده با بیان اینکه این سامانه قرار است تا ۲۰ روز آینده افتتاح شود، تاکید کرد: کاهش زمان انتظار برای دریافت هزینه‌های درمانی از یک ماه به ۴۸ ساعت از مهم‌ترین مزایای پیش بینی شده در این سامانه است.
وی حق بیمه‌ای را که بازنشستگان هم اکنون برای استفاده از بیمه تکمیلی استفاده می‌کنند، ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر نفر دانست و افزود: این میزان حق بیمه قرار است در سال ۹۷ به ۳۰ هزار تومان افزایش یابد.
تقی زاده علت افزایش سهم حق بیمه تکمیلی برای بازنشستگان را افزایش سطح خدمات پیش بینی شده در این نوع بیمه اعلام کرد و گفت: برای مثال هزینه‌هایی که بیمه تکمیلی امسال برای توانبخشی بازنشستگان می‌پردازد، ۵۴۰ هزارتومان خواهد بود.
وی تعداد بیماران صعب العلاج بازنشسته را ۳۲ هزار نفر برشمرد و گفت:: صندوق بازنشستگی کشوری قرار است امسال با درنظر گرفتن یک بسته جدید حمایتی همه هزینه‌های درمانی و دارویی مربوط به این نوع بیماران را از طریق بیمه تکمیلی بپردازد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

جستجوي حرفه اي پروازهاي چارتري و سيستمي
قاصدک 24 آگهی