ایرنا/ معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به منظور ارتقای کیفیت سطح خدمات قابل ارائه در بیمه تکمیلی درمان به بازنشستگان و موظفین، خسارت های درمانی بازنشستگان به حقوق آنها واریز می شود.
به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، امین پورذاکری اظهار داشت: با راه اندازی این سرویس هزینه های درمانی بیمه شدگان بیمه تکمیلی درمان، که از مراکز خارج از قرارداد استفاده می کردند به صورت الکترونیکی به حساب حقوقی آنان واریز خواهد شد.
وی افزود: در راستای سیاست های کلان صندوق بازنشستگی کشوری، ارائه خدمات به بازنشستگان و مشترکین صندوق با استفاده از سرویس های برخط در راس امور قرار گرفته است که این بار نیز با تلاش همکاران اداره کل امور مالی صندوق و تعامل با بانک صادرات و با هدف تسهیل ارائه خدمات و کاهش سفرهای درون و برون شهری، پرداخت خسارت درمان مراکز خارج از قرارداد بیمه تکمیلی از روز گذشته 28 مردادماه به صورت الکترونیکی و با حذف مراحل اضافه صورت می گیرد.
این مسئول سازمان بازنشستگی کشوری اظهار داشت: این خدمات پیش از این در یک فرآیند زمان بر و پیچیده و با صدور حواله صورت می گرفت و لزوم وصول آن مراجعه شخص ذینفع به شعب بانک صادرات بودو
پورذاکری اضافه کرد: با راه اندازی این خدمت یکی از مهمترین مطالبات مخاطبان صندوق در سال های اخیر محقق شده است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی